Nest Hub Max «عبارات سریع» می‌تواند «Hey Google» را رد کند

پس از اولین عرضه در Pixel 6 در اکتبر گذشته، عبارت‌های Quick Phrases اکنون در Nest Hub Max در دسترس هستند تا هنگام صدور دستورات و پرسیدن سؤال از «دستیار» از کلمه کلیدی «Hey Google» صرفنظر کنند.

ما برای اولین بار این ویژگی را بیش از یک سال پیش گزارش و فعال کردیم، و در I/O 2022 در ماه می برای تابستان امسال برای کمک به طبیعی‌تر کردن تعاملات Assistant اعلام شد. این ویژگی به شما امکان می‌دهد تا زمانی که Voice Match برای احراز هویت شما و «زبان اول Google Assistant» فعال است، دستورات از پیش انتخاب شده را تنظیم کنید که به کلمه کلیدی معمولی نیاز ندارند. [is set to] ایالات متحده انگلیسی).”

عرضه امروز (h/t Droid-Life، تنظیمات دستیار Google (برنامه Google، صفحه اصلی یا از طریق صدا) را باز کنید و برای تنظیم به «عبارات سریع» بروید. اگر از Pixel استفاده نمی‌کنید، یک منوی جدید است، در حالی که تلفن‌های شخص اول تبی به نام «دستگاه‌های دیگر» اضافه می‌شوند.

آنها هشت عبارت سریع هستند که به چهار دسته تقسیم می شوند. گوگل می گوید «تغییرهای رایج» پذیرفته می شود:

آلارم ها

  • تنظیم زنگ هشدار: “تنظیم زنگ ساعت برای 7 صبح”
  • لغو هشدارها: “لغو زنگ هشدار”

اطلاعات عمومی

  • در مورد زمان بپرسید: “ساعت چند است؟”
  • در مورد آب و هوا بپرسید: “آب و هوا چگونه است؟”

چراغ ها

  • روشن و خاموش کردن چراغ ها: “چراغ ها را روشن کنید”
  • چراغ‌ها را کم و زیاد کنید: «چراغ‌ها را کم کنید»

تایمرها

  • تنظیم تایمر: “تنظیم تایمر”
  • لغو تایمرها: “لغو تایمر”

شما باید به صورت دستی هر عبارت سریعی را که می‌خواهید اضافه کنید، در حالی که سایر افراد خانواده شما می‌توانند از حساب‌های خود ثبت‌نام و تنظیم کنند. دستوراتی که فعال کرده‌اید در قسمت «عبارات سریع شما» ظاهر می‌شوند و می‌توانند در هر زمان حذف شوند.

مانند Look and Talk، عبارت‌های Quick Phrases فقط در Nest Hub Max، که به‌تازگی فوشیا را به‌طور گسترده عرضه کرد، در دسترس است. در همین حال، زمانی که Pixel 6، 6 Pro و 6a قرار است عبارت سریع «سکوت» را برای تماس‌های تلفنی دریافت کنند، ارائه می‌شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Nest Hub:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: