گوگل آزمایش به‌روزرسانی Matter را برای Nest Hub Max آغاز می‌کند

آخرین به‌روزرسانی پیش‌نمایش برای Nest Hub و Nest Hub Max قرار است توانایی نمایشگر هوشمند بزرگ‌تر را برای عمل به عنوان یک پل یا توسعه دهنده مانند Nest Connect کاهش دهد.

یکی از ویژگی‌های کمتر شناخته شده Nest Hub Max این است که می‌تواند دامنه مؤثر برخی از محصولات Nest مانند Nest Detect و Nest x Yale را افزایش دهد. این دستگاه‌ها به‌جای اتصال از طریق Wi-Fi، به یک دستگاه پل سنتی مانند Nest Connect، Nest Guard یا Nest Hub Max متکی هستند.

در ماه ژوئن، گزارش دادیم که Nest Hub Max این قابلیت توسعه‌دهنده را با یک پچ آتی که گوگل آن را «به‌روزرسانی Thread-Matter» نامیده است، کنار می‌گذارد. در حالی که در ابتدا قرار بود در «اواخر جولای» ارائه شود، یک صفحه پشتیبانی مرتبط می گوید که به روز رسانی Matter با برچسب «F7» و به روز رسانی پایدار فعلی «F6» است. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، “F” در “F7” برای فوشیا است.

امروز عصر، Google یک صفحه پشتیبانی را به‌روزرسانی کرده است که جزئیات سیستم عامل پایدار و پیش‌نمایش برنامه کنونی را برای دستگاه‌های Nest و Google Home نشان می‌دهد. فهرست‌های جدید نشان می‌دهد که دستگاه‌های Nest Hub و Nest Hub Max در برنامه پیش‌نمایش به‌زودی به‌روزرسانی F7 را دریافت خواهند کرد — 7.20220419.2.166 برای هاب کوچک‌تر و 7.20220419.2.164 برای بزرگ‌تر.

قابل ذکر است، ممکن است ورود این به‌روزرسانی لزوماً نشان‌دهنده در دسترس بودن دستگاه‌های Matter/Thread برای شبکه Google Home شما نباشد. در عوض، این تنها یکی از راه‌هایی است که گوگل دستگاه‌ها و برنامه‌های خود را برای استاندارد خانه هوشمند جدید آماده می‌کند، پیش از راه‌اندازی رسمی این ویژگی در اواخر سال جاری.

فراتر از حذف ویژگی‌های Nest bridge/extender، در حال حاضر انتظار نداریم تغییرات زیادی با به‌روزرسانی F7 برای Nest Hub و Nest Hub Max ایجاد شود. برای کسانی که تحت تأثیر این حذف قرار گرفته‌اند، Google توصیه می‌کند که مکان دستگاه‌های خود را تغییر دهید تا آنها را متصل نگه دارید، اما اگر این کار برای خانه شما امکان‌پذیر نیست، Google به برخی از مشتریان Nest Connect رایگان می‌دهد تا به عنوان توسعه‌دهنده کار کنند.

بیشتر در مورد ماده:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: