Nest Hub Max پل از دست می دهد و ویژگی های توسعه دهنده برد

گوگل قصد دارد در آینده نزدیک بسیاری از دستگاه های خانه هوشمند خود را با استاندارد Matter به روز کند. پیش از این پشتیبانی، Nest Hub Max توانایی خود را برای استفاده به عنوان افزایش دهنده برد یا پل از دست می دهد.

در اواخر ژوئیه، Nest Hub Max برای آماده شدن برای استاندارد Matter over Thread به‌روزرسانی می‌شود. در حالی که این به‌روزرسانی آتی، پشتیبانی از Matter را فعال نمی‌کند (که برای اواخر امسال تنظیم شده است)، نمایشگرهای هوشمند دستیار پرچم‌دار Google دو ویژگی کلیدی را که ممکن است بر برخی تنظیمات خانه موجود تأثیر بگذارد، از دست خواهند داد.

Nest Hub Max به‌عنوان پل یا توسعه‌دهنده برد کار نخواهد کرد. این مشکل برای دارندگان قفل Nest x Yale (در) یا حسگر باز/بستن Nest Detect که دیگر در فروش نیست.

Nest x Yale Locks و Nest Detects مستقیماً به Wi-Fi متصل نمی‌شوند، بلکه از طریق یک پل متصل می‌شوند. این کار به این دستگاه‌ها امکان می‌دهد تا با باتری‌ها دوام بیشتری داشته باشند و از برد طولانی‌تر لذت ببرند.

برای برخی افراد، Nest Hub Max آن پل است یا به‌عنوان گسترش‌دهنده برد به Nest Connect یا محافظ واقع در خانه‌هایشان دورتر عمل می‌کند. پس از به روز رسانی:

…کاربرانی که قفل‌هایشان از طریق Nest Hub Max به Wi-Fi متصل است یا خارج از محدوده Nest Connect یا Nest Guard هستند، نمی‌توانند درب خود را با برنامه Nest قفل یا باز کنند. کاربران همچنان می توانند با استفاده از صفحه کلید Nest x Yale Lock در را قفل و باز کنند. دستگاه‌های Nest Detect که خارج از محدوده Nest Connect یا Nest Guard هستند، نمی‌توانند به Wi-Fi متصل شوند و وضعیت خود را در برنامه Nest گزارش کنند.

توصیه Google این است که Nest Connect یا گارد را در محدوده قفل درها و حسگرهای باز/بسته آفلاین حرکت دهید. اگر Nest Connect (یا Guard) ندارید، Google Nest از اواسط ژوئن به مشتریان Nest x Yale Lock درباره نحوه دریافت Nest Connect رایگان ایمیل می‌فرستد که در حال حاضر 69 دلار قیمت دارد. این کار یا از طریق کد کوپن Google Store به صورت خودکار یا با تماس مستقیم با پشتیبانی انجام می شود.

این شرکت اضافه کرد که «اکثر کاربران Nest x Yale Lock و Nest Detect دارای Nest Guard یا Connect هستند که به عنوان آن پل عمل می‌کند» و بنابراین تحت تأثیر به‌روزرسانی Nest Hub Max قرار نخواهند گرفت.

اطلاعات بیشتر در مورد Nest Hub:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: