Nest Hub Max منوی بلوتوث را با به‌روزرسانی Fuchsia اضافه می‌کند

گوگل هفته گذشته Fuchsia را برای Nest Hub Max معرفی کرد و کسانی که در برنامه پیش نمایش هستند شروع به دریافت آن کردند. تنها تغییر اضافه شدن منوی بلوتوث در تنظیمات است.

Nest Hub Max نسخه 6.20211109.1.3166240 Fuchsia را اجرا می کند، و می توانید آن را از تنظیمات > درباره دستگاه بررسی کنید. در برنامه پیش‌نمایش، نسل اول Nest Hub نیز 6.2xxx را اجرا می‌کند که برای اولین بار در ماه می عرضه شد و همچنین راه‌انداز برنامه را به نمایشگر هوشمند اصلی گوگل معرفی کرد.

در صفحه تنظیمات اصلی، آیتم جدیدی از منوی بلوتوث را خواهید دید که دستگاه‌هایی را که قبلاً با Nest Hub Max جفت شده‌اند نشان می‌دهد. میانبرهایی برای «جفت کردن دستگاه جدید» و «استفاده از نمایشگر به عنوان بلندگوی بلوتوث» وجود دارد. این بسیار راحت‌تر از استفاده از برنامه Google Home برای برقراری ارتباط است.

Nest Hub نسل اول:

  • Nest Hub نسخه فوشیا

در غیر این صورت، هیچ تفاوتی با تجربه نمایشگر هوشمند در فوشیا وجود ندارد، که کل نکته است. عملکرد صاف باقی می ماند و دوربین به خوبی کار می کند.

ما همچنان منتظر طراحی مجدد رابط بزرگتر هستیم که اولین بار در اواخر ماه مارس در نسل دوم Nest Hub مشاهده شد. این دستگاه که روی سیستم عامل Cast قبلی اجرا می‌شد، هنگام کشیدن انگشت از بالای صفحه به پایین، یک پانل تنظیمات سریع را به همراه داشت. کشیدن به بالا از پایین کاملاً برای شبکه “برنامه ها” محفوظ است. این تغییر رابط کاربری هنوز به طور گسترده ظاهر نشده است. افرادی که در ابتدا این اصلاح را دریافت کردند، از آن زمان آن را از دست داده اند.

با نگاهی به آینده، نسخه “F7” فوشیا در پایان ماه آینده به روز رسانی دقیق قبلی را ارائه می دهد که پل هاب مکس و قابلیت های توسعه دهنده برد را حذف می کند. این ارتقاء نیست که ماده را (از روی Thread) اضافه می کند، بلکه فقط آماده سازی برای آن است.

اطلاعات بیشتر در مورد Nest Hub:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: