آهنگ‌های زنگ تعطیلات Nest Doorbell – برنامه کامل در اینجا آمده است

Nest Doorbell Google یک گزینه محکم برای افزودن دوربین و هشدارهای هوشمند در سراسر خانه شما است، حتی اگر خانه یک آپارتمان باشد. اکنون، گوگل برنامه تعطیلات امسال را برای آهنگ های زنگ فصلی Nest Doorbell تایید کرده است.

برای پاییز 2022، Nest Doorbell Google دارای سه آهنگ زنگ مختلف برای تعطیلات خواهد بود، از جمله آهنگی که قبلاً استفاده نشده است.

از 5 سپتامبر، صاحبان Nest Doorbell می‌توانند برای جشن گرفتن تعطیلات سالانه، موضوع جشنواره اکتبر را به عنوان آهنگ زنگ خود روشن کنند. این آهنگ زنگ تا 5 اکتبر در دسترس خواهد بود، دقیقا مطابق با تاریخ های واقعی Oktoberfest 2022 در مونیخ، که از 17 سپتامبر تا 3 اکتبر است.

در یک پست در کلمه کلیدیبنجامین دکر، طراح صوتی گوگل، چگونگی زنده شدن آهنگ زنگ Oktoberfest را بررسی کرد و گفت:

تنظیم ها و سبک های موسیقی انواع آهنگ های سنتی پولکا را گوش دادم و تجزیه و تحلیل کردم. سپس، ملودی ساده و اصلی را روی پیانو (با سرعت نسبتاً آهسته)، همراه با هارمونی و خطوط باس جداگانه ساختم. با استفاده از نرم افزار تولید صدا، هر یک از آهنگ های پیانو را با نمونه دیجیتالی از آکاردئون سنتی آلمانی جایگزین کردم و سرعت آن را افزایش دادم تا زنگ درب مناسب باشد.

در ردیف بعدی، آهنگ های زنگ هالووین در 1 اکتبر می رسند و تا اول نوامبر ادامه خواهند داشت. سال گذشته، این آهنگ های زنگ شامل خنده شیطانی، رقص اسکلت، زاغ شبح وار، بو از یک روح، گرگ زوزه، جادوگر غلغلک و غیره بود.

پس از آن، Nest Doorbell یک آهنگ زنگ ویژه برای تعطیلات دیوالی اضافه می کند. این آهنگ زنگ همزمان با هالووین، از 7 اکتبر تا 28 اکتبر اجرا می شود – دیوالی در 24 اکتبر امسال برگزار می شود.

گوگل همچنین به طور سنتی آهنگ های زنگ جدیدی را برای تعطیلات دیگر از جمله کریسمس، سال نو و غیره منتشر می کند. این شرکت همچنین آهنگ های زنگ جدیدی را امسال برای سال نو قمری، چهارم ژوئیه و غیره منتشر کرده بود.

این پست را به‌روزرسانی می‌کنیم زیرا این آهنگ‌های زنگ تعطیلات برای دارندگان Nest Doorbell فعال می‌شوند. در زیر می توانید نحوه تغییر آهنگ های زنگ را یاد بگیرید.

این آهنگ های زنگ جدید فقط برای Nest Doorbell جدید با باتری داخلی در دسترس هستند، نه Nest Hello سیمی قدیمی (که اکنون Nest Doorbell نامیده می شود).

اطلاعات بیشتر در مورد Nest:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: