دوربین‌های Google Nest پس از به‌روزرسانی‌ها با دید در شب مشکل دارند

دوربین‌های جدید Nest گوگل قرار است در ماه‌های آینده به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری بزرگی را دریافت کنند، اما به‌نظر می‌رسد به‌روزرسانی میان‌افزار باعث ایجاد مشکلات دید در شب برای برخی از کاربران شده است.

در طول دو تا سه هفته گذشته، برخی از دارندگان دوربین Google Nest مشکلات عملکرد دید در شب را گزارش کرده‌اند.

کسانی که تحت تأثیر قرار گرفته اند گزارش می دهند که دوربین هایشان دیگر کل اتاق یا فضایی را که به سمت آن نشانه رفته اند در شرایط تاریک نشان نمی دهد، علیرغم اینکه هیچ حرکتی به موقعیت یا محیط اطراف دوربین انجام نمی شود. به‌نظر می‌رسد فراتر از نمای تاریک‌تر از حد معمول، حرکت به سمت دید در شب نیز مشکلاتی را با تصویر تار یا چشمک زدن مختصر سبز ایجاد می‌کند. همانطور که گزارش‌های موجود در Reddit و انجمن‌های پشتیبانی گوگل نشان می‌دهند، به نظر می‌رسد که این مشکل عمدتاً بر مدل‌های نسل فعلی و همچنین برخی از Nest Cam‌های قدیمی‌تر تأثیر می‌گذارد.

ما در یکی از مدل‌های Google Nest Cam (سیمی) خود، که تا چند شب پیش به خوبی کار می‌کرد، شاهد مشکلات مشابه، اما بسیار کمتر اغراق‌شده هستیم.

به نظر می رسد این مشکل مربوط به نسخه 1.63 نرم افزار است که در اواخر سپتامبر / اوایل اکتبر عرضه شد.

در یک پست انجمن مرتبط با این مشکل، یک متخصص انجمن نکات کلی را در مورد بهبود عملکرد دید در شب ارائه کرد، اما به نظر می‌رسد گوگل هنوز با هیچ پاسخ روشنی به وضعیت پاسخ نداده است. اگر در دوربین های خود مشکلی می بینید، به ما اطلاع دهید!

اطلاعات بیشتر در Google Nest:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: