NEO ، MATIC و اکنون FLETA Tokens: چه چیزهای مشترکی دارند؟

تصویر
عکس پروفایل Daniel Jimenez Hacker Noon

اکوسیستم ارز رمزنگاری بسیار گسترده است و بسیاری از پروژه های بلاکچین وجود دارد که علی رغم داشتن پیشنهادهای جالب ، موفق به شناور شدن نشده اند. دلایل مختلف است: عدم ارتباط با مخاطبان خود ، حجم کم مذاکره در بازار ارز بومی آن که نشان دهنده علاقه کم است ، پیشنهادات موفقیت آمیز برای اتحاد یا بازاریابی ، از جمله موارد دیگر.

با این حال ، تغییر نام یا تغییر نام تجاری یک پروژه گاهی اوقات می تواند کارساز باشد ، همانطور که بار دیگر جمله نهایی به معنای آن است. اگرچه این استراتژی چیز جدید و انحصاری در بازار رمزنگاری نیست ، اما برخی از سیستم عامل های بلاک چین به تدریج آن را به عنوان یک گزینه مناسب برای دستیابی به مخاطبان گسترده تر در نظر می گیرند که در نهایت به آنها اجازه می دهد خود را در بازار رقابت رمزنگاری قرار دهند.

بیایید برخی از سیستم عامل های بلاکچین را که با موفقیت از این طرح استفاده کرده اند و عملکرد آنها پس از اعمال تغییر “مارک” بررسی کنیم.

NEO (Antshares)

در 22 ژوئن 2017 ، به اصطلاح “Ethereum of China” ، Antshares تغییر نام تجاری خود را به سمت “NEO” اکنون شناخته شده اعلام کرد ، همچنین یک سری اتحاد و یک نقشه راه جدید برای توسعه پروژه بلاکچین خود در چین ایجاد کرد . ، به منظور هدایت توسعه اکوسیستم در کشور آسیا.

تصویر

این روند در 8 آگوست همان سال به پایان رسید ، …