همکاری با بنیاد NBA برای حمایت از HBCU

از زمان تأسیس آن در سال 2020، بنیاد NBA و NBA با برنامه‌نویسی که شامل آموزش STEM، توسعه شغلی و مربیگری و شبکه‌سازی حرفه‌ای است، برای ایجاد فرصت‌های اقتصادی بیشتر برای جوانان سیاه پوست تلاش کرده‌اند. کار آنها برای حمایت از دانشجویان HBCU به ویژه الهام بخش است. به عنوان یک فارغ التحصیل مفتخر کالج مورهاوس، من از نزدیک می دانم که این مؤسسات چقدر مهم هستند. ارائه طیف گسترده ای از فرصت ها برای دانش آموزان کم نمایندگی و شکل دادن به کاپیتان های آینده صنعت.

ما در Google اهداف یکسانی برای ایجاد دسترسی به فرصت ها و در دسترس قرار دادن اطلاعات برای همه به اشتراک می گذاریم. امروز، ما یک کمک یک میلیون دلاری به بنیاد برای حمایت از برنامه کمک هزینه تحصیلی NBA HBCU و سایر ابتکارات – بزرگترین کمک تا به امروز از یک شریک NBA را اعلام می کنیم. Google Pixel 500,000 دلار به بنیاد کمک خواهد کرد و مابقی بودجه از فروش تلفن‌های Pixel در فروشگاه Google از امروز تا 26 دسامبر تأمین خواهد شد.

تیم های NBA و دفتر لیگ دانشجویان را برای شرکت در یک دوره 10 هفته ای تابستانی انتخاب می کنند. 60 نفر اول که برای این برنامه انتخاب شدند، بورسیه تحصیلی خود را در ماه اوت به پایان رساندند و این فرصت را داشتند که در نقش های مختلف، از فروش بلیط و مشارکت های شرکتی گرفته تا مسئولیت های قانونی و اجتماعی و بازاریابی، کار کنند. این تجربه به این دانش‌آموزان تجربه عملی و مهارت‌های تاکتیکی ارائه کرد و اهمیت شبکه‌سازی را نشان داد. برنامه های کاربردی برای کمک هزینه تحصیلی NBA HBCU 2023 در ژانویه 2023 باز می شود.

Pixel – که تلفن رسمی طرفداران NBA است – اولین HBCU Classic لیگ را در آخر هفته ستاره NBA در اوایل سال جاری حمایت کرد که به دانشجویان ورزشکار از دانشگاه هاوارد و دانشگاه ایالتی مورگان یک صحنه ملی برای نمایش داد. استعدادهای آنها این بازیکنان همچنین در یک آگهی تبلیغاتی گوگل که در تمام آخر هفته All-Star و بعد از آن پخش می‌شد، نمایش داده می‌شد که شامل عکس‌هایی بود که از آنها در پیکسل با صدای واقعی گرفته شده بود.

ما مدت‌هاست که از HBCU و دانش‌آموزان آن‌ها برای فراگیری و نمایندگی بیشتر، به‌ویژه در فناوری، پشتیبانی می‌کنیم. از کمک مالی 50 میلیون دلاری در سال 2021 تا 10 HBCU برای حمایت از بورس تحصیلی، زیرساخت های فنی برای یادگیری در کلاس و از راه دور و بیشتر به کمک 5 میلیون دلاری Google.org در ماه گذشته به مرکز زنان اقلیت کالج اسپلمن در STEM، نگاه می کنم. به دنبال ادامه حمایت ما از HBCU و ابتکارات NBA مرتبط در طول فصل.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور