گسترش فرصت ها برای جوامع بومی

من مفتخرم که هنری جیک فورمن را به عنوان رشد با اولین مربی دیجیتال جامعه بومی Google معرفی کنم. جیک به‌عنوان یک مربی دیجیتال، کسب‌وکارهای کوچک قبیله‌ای را با کارگاه‌های ماهانه مهارت‌های دیجیتال، فرصت‌های مربیگری عملی محلی، و رویدادهایی برای کسب‌وکارها توانمند می‌کند تا گرد هم آیند و از یکدیگر بیاموزند. جیک یک شهروند غایب شاونی است که در آلبوکرکی، نیومکزیکو زندگی می کند و مدیر برنامه در مرکز اجتماعی نیومکزیکو است. جیک به عنوان مربی برنامه آموزشی NCAI، که با حمایت Grow with Google ساخته شده است، به صدها کارآفرین بومی آمریکا در نیومکزیکو کمک کرده است تا مجموعه مهارت هایی را برای حمایت و ایجاد کسب و کار خود توسعه دهند. ما خوشحالیم که رشد با Google را بر اساس موفقیت این همکاری در حالی که برنامه مربیان دیجیتال را گسترش می‌دهند، می‌بینیم. جیک اکنون این آموزش‌ها را مستقیماً به جوامع قبیله‌ای در سراسر کشور هند می‌آورد و با NCAI برای میزبانی وبینارهای ملی ماهانه که از سال 2023 شروع می‌شود، شریک می‌شود.

علاوه بر این، Google.org یک کمک مالی 750000 دلاری برای حمایت از ظرفیت نهادی و موقعیت NCAI در فضای مهارت های دیجیتال بومی ارائه می کند. NCAI مستقیماً این را روی قابلیت های فناوری اطلاعات سرمایه گذاری خواهد کرد تا جامعه ای از یادگیری را تقویت کند و بهترین شیوه های فناوری اطلاعات را برای کمک به اکوسیستم گسترده تر ارائه دهد. این سرمایه‌گذاری مبتنی بر کمک‌های مالی قبلی 1.25 میلیون دلاری است که برای کمک به حمایت از کسب‌وکارهای بومی استفاده می‌شد – همه در خدمت کمک به افراد بومی بیشتر برای دستیابی به موفقیت و کمک به پر کردن شکاف دیجیتالی کشور هند است.

از آنجایی که مشاغل تحت رهبری بومی به عنوان ستون فقرات بسیاری از جوامع قبیله ای عمل می کنند، لحظه بسیار ویژه ای بود که برای اولین بار این خبر را با رهبران قبیله، اعضای NCAI و جوانان بومی در هفتاد و نهمین کنوانسیون سالانه NCAI و بازار به اشتراک گذاشتیم. در کنفرانس، ما همچنین از میزبانی اولین کارگاه مهارت های دیجیتال جیک به عنوان یک مربی دیجیتال جدید لذت بردیم. بدون شک، این کارگاه ها و منابع مناسب به کسب و کار ما کمک می کند تا به صورت آنلاین رونق پیدا کند و به طور فوق العاده رشد کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، به g.co/grow/digitalcoachIC مراجعه کنید.