رتبه سئو من چیست؟ اکنون رتبه بندی گوگل خود را بررسی کنید.

آیا مطمئن نیستید که بیشترین بهره را از کمپین بهینه سازی موتور جستجو (SEO) خود می برید؟ آیا از خود می‌پرسید: «رتبه‌بندی سئوی من چقدر است؟» آیا می دانید چه چیزی به سئو سایت شما آسیب می زند؟

اگر به هر یک از این سؤالات پاسخ مثبت داده اید، وقت آن است که SEO.com را از WebFX امتحان کنید. SEO.com بینش فوری در مورد رتبه بندی گوگل شما (به صورت رایگان) ارائه می دهد و همچنین یک ابزار تجزیه و تحلیل رتبه بندی وب سایت رایگان برای راهنمایی سئو ارائه می دهد.

رتبه بندی خود را در SEO.com بررسی کنید

چگونه رتبه سئوی خود را بررسی کنیم

با دنبال کردن مراحل زیر شروع به بررسی رتبه سئو خود کنید:

  1. به https://www.seo.com/ مراجعه کنید
  2. حساب رایگان خود را باز کنید (که شامل افزودن سایت شما می شود)
  3. از گزارش کلمه کلیدی دیدن کنید
  4. رتبه بندی گوگل خود را مشاهده کنید 🎉

SEO.com هنگام انجام سئو نتایج حاصل می شود

از این گزارش، امکان فیلتر کردن داده های رتبه بندی بر اساس موارد زیر وجود دارد:

  • URL
  • موقعیت
  • کلمه کلیدی
  • حجم جستجو
  • هزینه هر کلیک (CPC)
  • دشواری کلمه کلیدی

از طرف دیگر، برای مشاهده تعداد (و تنوع) رتبه بندی کلمات کلیدی بر اساس صفحه، از گزارش صفحه دیدن کنید. گزارش صفحه برای خلاصه کردن رتبه‌بندی مفید است، مانند تعداد کلمات کلیدی در صفحه یک.

رتبه بندی خود را در SEO.com بررسی کنید

چگونه سئوی خود را بررسی کنیم

اگر می خواهید بدانید چگونه سئوی خود را بررسی کنید، با استفاده از جستجوگر سئو شروع کنید.

در حالی که شما می توانید هر عنصر سئوی سایت خود را به صورت دستی بررسی کنید، زمان زیادی طول می کشد تا کل وب سایت شما بررسی شود. در عوض، می‌توانید به جستجوگر سئو اعتماد کنید تا تجزیه و تحلیل سئوی خود را برای شما ساده و آسان کند. در WebFX، جستجوگر سئوی رایگان ما می تواند به شما در تجزیه و تحلیل حیاتی ترین جنبه های سئو سایتتان کمک کند.

در اینجا چیزی است که از جستجوگر سئو ما دریافت خواهید کرد:

تجزیه و تحلیل سرعت سایت

زمان بارگذاری سایت شما تاثیر قابل توجهی بر سئو سایت شما دارد.

اگر مخاطبان شما نتوانند سریع به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند، احتمال اینکه از صفحه شما خارج شوند بیشتر است. در نتیجه بر سئوی شما تأثیر منفی می گذارد زیرا کاربران درگیر نمی شوند.

با جستجوگر سئوی خود، گزارش تجزیه و تحلیل سرعت سایت را در اختیار شما قرار می دهیم که اطلاعاتی در مورد زمان بارگذاری سایت شما در اختیار شما قرار می دهد. ما به شما توصیه های عملی و نکاتی در مورد چگونگی سریعتر کردن سایت خود ارائه خواهیم کرد.

ارزیابی متا تگ

متا تگ های شما نقش مهمی در سئو سایت شما دارند.

متا تگ‌ها، مانند تگ عنوان و توضیحات متا، بر اینکه کاربران بر روی سایت شما کلیک می‌کنند یا از شما عبور می‌کنند برای وب‌سایت رقیب تأثیر می‌گذارند. این دو عنصر اولین چیزی است که مخاطب شما هنگام نمایش لیست شما در نتایج جستجو می بیند. علاوه بر این، موتورهای جستجو از آنها برای تعیین ارتباط صفحه شما استفاده می کنند. متا برچسب عنوان رتبه بندی سئو من با ابزار تجزیه و تحلیل رتبه بندی وب سایت خود، سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنیم تا مطمئن شویم که متا تگ ها در تمام صفحات خود دارید. ما همچنین کیفیت این متا تگ ها را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم برای کسب و کار شما موثر هستند.

اگر متا تگ های شما نیاز به بهبود دارند، ما به شما پیشنهادهایی برای بهبود متا تگ های خود و کسب نتایج بهتر ارائه خواهیم داد. جستجوگر متا تگ سئو

بررسی بهینه سازی URL

هنگامی که رتبه بندی سئوی خود را تجزیه و تحلیل می کنید، حفظ زبانه ها در URL سایت ضروری است.

URL شما جزء مهمی از وب سایت شما است. موتورهای جستجو از آن برای تعیین ارتباط صفحات شما استفاده می کنند. شما باید URL خود را بهینه کنید تا مطمئن شوید که موتورهای جستجو می توانند به راحتی آن را بخوانند. آدرس اینترنتی سئو جستجوگر سئو ما URL های شما را ارزیابی می کند. طول URL های شما و همچنین اینکه آیا آنها از بهترین شیوه های سئو پیروی می کنند را بررسی می کند. جستجوگر شما را قادر می سازد تا URL خود را تجزیه و تحلیل کنید تا مطمئن شوید که موتورهای جستجو می توانند آنها را بخوانند. جستجوگر url seo

درجه محتوا

وقتی می‌پرسید چه چیزی بر رتبه‌بندی سئوی من تأثیر می‌گذارد؟ یکی از رایج ترین پاسخ ها محتوا است.

محتوا به شما امکان می دهد تا ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. همچنین به شما کمک می کند تا اعتماد و اعتبار وب سایت خود را افزایش دهید تا بتوانید سرنخ های بیشتری برای کسب و کار خود به دست آورید.

محتوای درجه یک که سئو پسند است به رتبه بهتر سایت شما در نتایج جستجو کمک می کند، اما شما باید محتوای خود را تجزیه و تحلیل کنید تا مطمئن شوید که بهترین نتایج را به همراه دارد.

جستجوگر سئو ما به شما بینشی در مورد برچسب‌های صفحه و استفاده از کلمات کلیدی ارائه می‌دهد. ما همچنین در مورد سطح بهینه سازی محتوای شما گزارش می دهیم، بنابراین می توانید ببینید که کدام محتوا نیاز به بهینه سازی دارد و کدام قسمت ها مناسب هستند.

بهینه سازی تصویر

تصاویر نقش مهمی در حفظ سرنخ ها در سایت شما دارند.

شما به تصاویر جذاب و بصری جالب نیاز دارید تا مردم را در وب سایت خود درگیر نگه دارید. اگر تصاویر شما بهینه نشده باشند، به سئوی خود آسیب می زنید. هنگامی که از ابزار رتبه بندی گوگل استفاده می کنید که سئوی شما را تجزیه و تحلیل می کند، می توانید مطمئن شوید که تصاویر شما از بهترین شیوه های سئو پیروی می کنند.

با جستجوگر سئوی خود، تگ‌های جایگزین تصویر و همچنین نام فایل‌های تصویری شما را تجزیه و تحلیل می‌کنیم تا مطمئن شویم که سئو دوستانه هستند.

ممیزی پیوند صفحه

ساخت لینک برای سئوی سایت شما بسیار مهم است.

بک لینک ها که لینک هایی از سایت های معتبر به وب سایت شما هستند، به افزایش رتبه سایت شما در نتایج جستجو کمک می کنند. این بک لینک‌ها تقریباً مانند توصیه‌هایی هستند که سایت شما را تأیید می‌کنند و تأیید می‌کنند که شما یک مرجع در زمینه خود هستید.

شما باید بک لینک های خود را کنترل و بررسی کنید تا مطمئن شوید که لینک های ارزشمندی به سایت خود دریافت می کنید. هنگامی که از جستجوگر سئوی رایگان ما استفاده می کنید، ما بک لینک های شما را تجزیه و تحلیل می کنیم تا ببینیم چه نوع لینک هایی را برای کسب و کار خود هدایت می کنید. می توانید ببینید چه کسی به صفحات شما لینک می دهد و پروفایل بک لینک خود را بهینه کنید تا مطمئن شوید که فقط لینک های با کیفیت بالا به سایت خود دریافت می کنید.

چرا باید سئوی خود را بررسی کنید

اگر از خود می پرسید: “چرا باید رتبه سئوی خود را بررسی کنم؟” ما برای شما پاسخ هایی داریم:

مطمئن شوید که SEO شما کار می کند

اگر زمان، پول و تلاش خود را صرف سئوی سایت خود می کنید، می خواهید مطمئن شوید که کار می کند. شما می‌خواهید عملکرد خود را زیر نظر داشته باشید و بهبودهایی ایجاد کنید تا مطمئن شوید که ترافیک و سرنخ‌های ارزشمندی را از کمپین خود دریافت می‌کنید. استفاده از جستجوگر سئو به شما کمک می کند تا با یک ممیزی کامل سئو ببینید که سئوی شما در کجا قرار دارد.

ببینید کجا باید پیشرفت کنید

سئو به بهینه سازی دائمی نیاز دارد، اما اگر آن را بررسی نکنید چگونه می توانید از عملکرد سئو خود مطلع شوید؟ وقتی از جستجوگر سئو ما استفاده می کنید، می توانید ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی نیاز به بهبود دارد. این شما را قادر می سازد تا استراتژی سئوی خود را به حداکثر برسانید تا بهترین نتایج را بدست آورید.

استراتژی خود را تازه نگه دارید

الگوریتم گوگل، صنعت و تجارت شما تغییر می کند و باید مطمئن شوید که سایت شما آخرین اطلاعات را ارائه می دهد. استفاده از جستجوگر سئو به شما این امکان را می‌دهد تا استراتژی خود را تازه نگه دارید و با کشف نقاط ضعف و قوت خود – به همراه جایگاهی که در نتایج جستجوی Google رتبه‌بندی می‌کنید، مطمئن شوید که آن را به درستی بهینه می‌کنید.

با SEO.com مانند یک حرفه ای رتبه بندی سئو را دنبال کنید

SEO.com به صورت رایگان راه حل مناسبی را برای سئوکارانی که به دنبال راه حلی سریع و رایگان برای ردیابی رتبه بندی سئو هستند، ارائه می دهد. امروز SEO.com را امتحان کنید تا شروع به نظارت بر رتبه بندی گوگل خود کنید!

Source link