اتصال همه چیز اندروید در MWC Barcelona

مزایای برداشتن یک دستگاه اندرویدی جدید نیز پس از خرید متوقف نمی شود. در چند سال گذشته، ما روی به‌روزرسانی‌های مکرر نرم‌افزار و کاهش ویژگی‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌ایم که به تازه نگه داشتن دستگاه‌های شما کمک می‌کند، حتی خارج از به‌روزرسانی‌های سالانه سیستم‌عامل.

در سال 2022، بیش از نیمی از ویژگی‌هایی که از طریق به‌روزرسانی‌های سه ماهه ما راه‌اندازی شده‌اند، از نسخه‌های سیستم‌عامل تا اندروید 6 پشتیبانی می‌کنند. این بدان معناست که میلیاردها دستگاه Android فعال مرتباً ویژگی‌های جدیدی دریافت می‌کنند که آنها را مفیدتر می‌کند. و امروز، دسته جدیدی از ویژگی‌ها مانند جفت سریع را به Chromebook، در کنار سایر به‌روزرسانی‌های سرگرم‌کننده و تازه برای تلفن‌های Android، تبلت‌ها و ساعت‌های هوشمند Wear OS اعلام می‌کنیم.

به‌روزرسانی‌های معمول ما همچنین به بهبودهای مهم امنیتی و حفظ حریم خصوصی کمک می‌کند، و تضمین می‌کند که می‌توانید کنترل بیشتری بر داده‌های خود داشته باشید و از طریق ویژگی‌های امنیتی داخلی Android محافظت بیشتری داشته باشید. در سراسر شرکای ما، مارک هایی مانند سامسونگ، شیائومی، وان پلاس و OPPO متعهد به پشتیبانی طولانی تر از سیستم عامل و به روز رسانی های امنیتی برای افزایش طول عمر دستگاه شما هستند.

ما همچنین به همکاری خود با سازمان‌های صنعتی مانند GSMA و CSA ادامه می‌دهیم تا استانداردهای امنیتی و شیوه‌های برچسب‌گذاری را برای دستگاه‌های متصل شکل دهیم که به حفاظت و شفافیت بیشتر برای مصرف‌کنندگان کمک می‌کند. و در اواخر امسال، با تکیه بر استاندارد جهانی GSMA، یک قابلیت انتقال eSIM جدید را به اندروید ارائه می کنیم که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به تعویض سیم کارت فیزیکی، برنامه تلفن همراه خود را به سرعت و ایمن به یک دستگاه جدید انتقال دهند. . Deutsche Telekom اولین قدم را در استفاده از این استاندارد صنعتی برمی دارد تا انتقال ساده و ایمن با eSIM را برای اکوسیستم اندروید فراهم کند.

مطالب پیشنهادی  معنای کمک مالی Google برای پروژه نابغه پنهان چیست
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور