آیا می‌خواهید روی چند بلندگوی Google Home موسیقی پخش کنید؟ در اینجا چگونه است

یکی از مزایای متمایز داشتن بلندگوهای Wi-Fi، امکان پخش همزمان موسیقی بر روی چندین دستگاه به صورت بی سیم است. اتفاقاً می توانید این کار را از طریق برنامه Google Home در تلفن خود با ایجاد گروه های بلندگو انجام دهید. تنها چیزی که نیاز دارید چند بلندگوی سازگار با Google Home و مقداری موسیقی عالی برای پخش است.

آیا باید از بلندگوهای Google Nest استفاده کنم؟

در حالی که گوگل برخی از بلندگوهای عالی را می سازد، گروه های بلندگو به دستگاه های ساخت گوگل محدود نمی شوند. به عنوان یک قانون کلی، تا زمانی که بلندگو با دستیار Google کار می کند و در Google Home دیده می شود، به احتمال زیاد می توانید آن را در یک گروه بلندگو قرار دهید.

بسته به سازنده، ممکن است استثناهایی در این مورد وجود داشته باشد. با تلاش برای ایجاد یک گروه در Google Home با بلندگوی قبلاً متصل خود می توانید به راحتی بررسی کنید.

گروه سخنران چیست؟

در برنامه Google Home، می‌توانید دستگاه‌های مختلفی را در اتاق‌های مختلف قرار دهید. هر دستگاه دارای یک دکمه است که امکان تعامل با آن را فراهم می کند. این برای اسپیکرهای منفرد سازگار با Google Home نیز صدق می کند. به طور مشابه، این مورد برای گروه‌های بلندگو که در پایین برنامه یافت می‌شوند نیز صدق می‌کند.

گروه بلندگو مجموعه‌ای از بلندگوهایی است که شما تعریف می‌کنید و به برنامه Google Home اجازه می‌دهد بداند که می‌خواهید آن بلندگوها صدا را به صورت هماهنگ پخش کنند. وقتی یک گروه ایجاد می کنید، توانایی بلندگو برای پخش موسیقی به تنهایی را تغییر نمی دهد. بلکه فقط یک دکمه جداگانه در پایین صفحه اصلی Google Home برای آن گروه خاص اضافه می کند.

مطالب پیشنهادی  به‌روزرسانی ژوئیه 2022 سامسونگ برای گوشی‌های گلکسی منتشر می‌شود

برای مثال، اگر گروهی به نام «اتاق خانواده» ایجاد کنم و Nest Hub آشپزخانه، Chromecast اتاق نشیمن با Google TV، و بلندگوی Polk خود را به عنوان اعضای گروه تعریف کنم، همچنان می‌توانم موسیقی را روی هر یک از اینها به صورت جداگانه پخش کنم. اگر از «دستیار Google» بخواهم موسیقی را در «اتاق خانواده» پخش کند، «دستیار» موسیقی من را همزمان روی هر سه بلندگو پخش می‌کند.

با ایجاد یک گروه بلندگو در Google Home، موسیقی را روی چند بلندگو پخش کنید

ایجاد یک گروه بلندگو بسیار آسان است. بهینه سازی تنظیمات خاص بعد از آن کار اصلی است، زیرا به احتمال زیاد آن بلندگوها در اولین بار کاملاً هماهنگ و همگام پخش نمی شوند. در اینجا نحوه پخش موسیقی روی چند بلندگو با ایجاد یک گروه بلندگو در Google Home آورده شده است:

 1. در دستگاه خود، را باز کنید Google Home برنامه
 2. روی ضربه بزنید + نماد در گوشه سمت چپ بالا
 3. ضربه زدن یک گروه بلندگو ایجاد کنید.
 4. بلندگوها را انتخاب کنید شما در آن گروه می خواهید
 5. برای گروه خود نامی بسازید.
  • توجه داشته باشید: هنگام نامگذاری گروه، مطمئن شوید که دستیار Google می تواند آن را به عنوان گروه تشخیص دهد.
 6. اصابت صرفه جویی.

پس از آن، می‌توانید گروه‌های بلندگو را در پایین صفحه اصلی Google Home در زیر پیدا کنید گروه ها.

تنظیم تنظیمات گروه

ممکن است متوجه شوید که وقتی برای اولین بار موسیقی را روی چند بلندگوی Google Home خود در گروه بلندگو پخش می کنید، ممکن است مقداری از صدا کمی قطع شود. این به این دلیل است که هر بلندگو سعی می کند در اسرع وقت موسیقی پخش کند و باعث می شود که برخی از بلندگوها قبل از دیگران صدا منتشر کنند. این کاملا طبیعی و کاملا قابل اصلاح است.

مطالب پیشنهادی  آهنگ‌های زنگ تعطیلات Nest Doorbell - برنامه کامل در اینجا آمده است

در اینجا نحوه تنظیم تصحیح تاخیر گروه بلندگو آورده شده است:

 1. در Google Home برنامه، به پایین بروید و روی گروه بلندگوی خود ضربه بزنید.
 2. روی بلندگو ضربه بزنید که بعد از دیگران در حال پخش موسیقی است.
 3. اصابت سمعی.
 4. ضربه زدن تصحیح تاخیر گروهی.
 5. به آرامی تاخیر را تنظیم کنید نوار لغزنده تا زمانی که صدا همگام شود.

این کار را برای هر بلندگو با استفاده از یکی به عنوان مرجع برای زمان بندی صحیح انجام دهید. پس از گذراندن این فرآیند، گروه بلندگوی شما باید صدا را به صورت همگام و عالی پخش کند.

در صفحه تنظیمات برای هر بلندگو، می‌توانید نمایه صدا را نیز تنظیم کنید، اگرچه انجام این کار در Nest Mini برای شما مفید نیست.

گروه‌های بلندگو یک ویژگی منظم برای هر یک از بلندگوهای Google Home شما هستند. ایجاد یک گروه به شما امکان می دهد کل خانه، اتاق یا حیاط خلوت خود را با موسیقی عالی پر کنید. چه کسی آن را نمی خواهد؟

اطلاعات بیشتر در Google Home:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور