MultiBank.io از مرکز ماموریت Gamified با ارزش معاملات ارزهای دیجیتال رونمایی کرد

دبی، امارات، 7 مه 2024/Chainwire/–MultiBank.io، بخشی از گروه محترم MultiBank، و یک صرافی قانونی ارزهای دیجیتال، با معرفی Mision Center ارزشمند خود، جهشی به جلو برای تازه واردان در دنیای تجارت کریپتو داشته است. تازه واردانی که با MultiBank.io وارد می شوند و همچنین کاربران فعلی با دستیابی به نقاط عطف در طول سفر خود در صرافی پاداش دریافت خواهند کرد.

مرکز ماموریت: وظایف را کامل کنید و پاداش بگیرید

در هسته MultiBank.io، مرکز کاملاً جدید ماموریت قرار دارد که به تازه واردان این فرصت را می دهد تا محصول مشتقات جدید MultiBank.io را امتحان کنند، همراه با تجربه یک تبادل ارز دیجیتال که در آن TradFi با Crypto ملاقات می کند. Mission Center از همان ابتدا با دو ماموریت راه اندازی خواهد شد، اما به زودی ماموریت های بیشتری با جوایز بیشتری برای معامله گران ارائه خواهد شد، در اینجا دو ماموریت در حال حاضر برای معامله گران در MultiBank.io وجود دارد:

\

  1. پاداش تجارت 20 USDT: پس از ثبت نام، معامله گران می توانند به مرکز ماموریت رفته و فرآیند KYC (مشتری خود را بشناسید) خود را تکمیل کنند. پس از آن، آنها باید به بخش مشتقات بروند و یک حساب در آنجا باز کنند. به عنوان پاداش، آنها 20 USDT را مستقیماً در کیف پول مشتقات خود دریافت خواهند کرد. شرایط و قوانین اعمال می شود.
  2. پاداش معاملاتی 100 دلاری USDT: پس از تأیید، حداقل 1 دلار در فیات یا…
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور