Moz AI: معرفی هوش افزوده

هنگامی که ChatGPT در اوایل سال 2023 تصورات عمومی را به خود جلب کرد، بسیاری از شرکت‌ها برای راه‌اندازی ویژگی‌های “AI” تقلا کردند. گرفتار شدن در هیجان آسان بود، اما گاهی اوقات هجوم ابزارهای هوش مصنوعی مانند آتش سوزی در یک کنسرت احساس می شد – اگر گروه شلوغ است، پس فقط نور و سر و صدا است.

محصولات Moz برای سال‌ها از یادگیری ماشین (ML) و پردازش زبان طبیعی (NLP) استفاده کرده‌اند، اما پیشرفت‌ها در مدل‌های زبان بزرگ (LLM) فرصت‌ها و خطرات جدیدی را به همراه داشت. تیم ما دو چیز را زود تصمیم گرفت. اول، ما شروع به یادگیری و آزمایش می کنیم، ولی ما منتظر می‌مانیم تا ویژگی‌های محصول را منتشر کنیم تا زمانی که احساس کنیم ارزش واقعی برای ارائه داریم. دوم، ما بر روی فعال کردن سئوکاران برای انجام بهتر و سریع‌تر وظایف خود تمرکز می‌کنیم، چیزی که من آن را «هوش افزوده» می‌نامم. ما می خواهیم هوش و بینش انسانی شما را فعال کنیم، نه اینکه آنها را جایگزین کنیم.

امروز، من مشتاق هستم که Moz AI را معرفی کنم – مجموعه جدیدی از ابزارها و ویژگی های مجهز به هوش مصنوعی که قرار است در محصولات ما مشاهده کنید. اولین مورد از این موارد که در حال حاضر موجود است، دو مجموعه از ویژگی‌ها در مجموعه محصول Moz Pro است: (1) هدف جستجو در Keyword Explorer و (2) عکس‌های فوری دامنه در ابزار نمای کلی دامنه ما. اینها اولین گام ها در رویکرد وظیفه شناسانه و ارزش اول ما به هوش مصنوعی هستند.

Source link