موتورولا قابلیت تاشو Razr بعدی خود را با طراحی اصلاح شده و همان صفحه نمایش بیرونی بزرگ به نمایش می گذارد

موتورولا سال گذشته عرضه تاشو را رد کرد، اما شواهد زیادی مبنی بر عرضه یک مدل جدید در سال جاری وجود دارد. این هفته، موتورولا ریزر بعدی به طور رسمی در چین به نمایش گذاشته شد و دقیقاً آنچه را که در راه است تأیید کرد.

چن جین، جنرال شرکت Lenovo Mobile China، موتورولا Razr بعدی را به نمایش گذاشت که در یک فاش شده قبلی به عنوان “Maven” شناخته می شود. GSMArena این رونمایی را از طریق رسانه های اجتماعی چینی مشاهده کرد و به ما ایده خوبی از آنچه انتظار داریم می دهد.

در تعداد انگشت شماری از تصاویر، ما می توانیم دستگاه را هم تا شده و هم باز شده ببینیم.

هنگامی که باز شد، واضح است که موتورولا ریزر جدید در حال تغییر طراحی خود است تا «چانه» را که شبیه گوشی اصلی ریزر بود، از بین ببرد. وقتی گوشی بسته است، اکنون یک آرایه دوربین دوگانه نیز در گوشه سمت راست پایین دارد، بسیار شبیه به Galaxy Z Flip 3 سامسونگ.

ویدئویی که در Weibo منتشر شده است، موتورولا ریزر جدید را در چند عکس سریع و تاریک نشان می دهد. می‌توانیم لولا را ببینیم که اکنون بیشتر شبیه به سبک سامسونگ است، و همچنین صفحه‌نمایش بیرونی بزرگ‌تر، که مزیت اصلی طراحی Galaxy Z Flip است.

تنها مشخصات تایید شده موتورولا ریزر جدید در حال حاضر استفاده از چیپست Snapdragon 8+ Gen 1 است، اما در کنار این تراشه پرچمدار، به احتمال زیاد بقیه بسته در قلمرو پریمیوم قرار خواهند گرفت.

شایعات حاکی از آن است که موتورولا ریزر جدید دارای صفحه نمایش 120 هرتزی، دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی و دوربین اولتراواید 13 مگاپیکسلی خواهد بود.

اطلاعات بیشتر در مورد موتورولا:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: