Motorola MA1 اکنون در Best Buy در دسترس است

موتورولا MA1 که در اوایل سال جاری عرضه شد، دستگاهی است که ایده آداپتور اندروید اتو بی سیم را به بازار اصلی عرضه کرد، علیرغم اینکه اولین دستگاه نبود. پس از آن، Motorola MA1 نیز بی سر و صدا فروش خود را به Best Buy افزایش داده است.

Motorola MA1 اکنون در Best Buy نیز در دسترس است

آداپتور موتورولا MA1 که در ابتدا در آمازون و تارگت راه اندازی شد، اکنون از طریق فروشگاه آنلاین Best Buy در دسترس است. به نظر می‌رسد این محصول حداکثر برای یک ماه برای خرده‌فروشان در دسترس بوده است، اما عمدتاً بدون هیاهو عرضه شده است. قیمت هنوز هم 89.99 دلار است و این دستگاه رتبه 4.9 ستاره را در خرده فروشی کسب کرده است.

اگرچه، موتورولا MA1 در Best Buy مانند آمازون و تارگت از مشکلات سهام مشابهی رنج می برد. در زمانی که ما این مقاله را منتشر می کنیم، محصول کاملاً موجود نیست، اما بود اخیرا در دسترس است. از 3 ژوئن، این محصول حداقل یک ساعت در انبار بود، که از ثانیه‌هایی که خرده‌فروشان دیگر مدیریت می‌کنند بیشتر است. اما حتی آن نیز به دلیل تقاضای متوقف شده به سرعت خشک شد.

هدف معمولاً بهترین راه برای دریافت MA1 است، با اعلان‌هایی که به خریداران مشتاق چند ثانیه فرصت می‌دهد تا دستگاه را دریافت کنند. اما هنوز، حتی شش ماه پس از عرضه آن، خرید موتورولا MA1 بسیار دشوار است، اما خوب است که Best Buy گزینه دیگری برای خرید خواهد بود. آمازون معمولا راه هایی برای خرید MA1 دارد، اما این اغلب از طریق اسکالپرهایی است که قیمت را افزایش می دهند.

آیا موتورولا MA1 ارزشش را دارد؟

ما موتورولا MA1 را در اوایل سال جاری بررسی کردیم و آن را به دلیل اتصال فوق العاده راحت و قیمت مناسب آن تحسین کردیم. این واقعاً یک راه پلاگین و بازی برای دریافت Android Auto بی‌سیم در ماشین شما است. ما گفتیم:

Motorola MA1 کاری را که قرار است انجام دهد انجام می دهد. این یک اتصال سیمی Android Auto را به صورت بی سیم تبدیل می کند، و امیدوارم این تازه شروع محصولاتی مانند این باشد که وارد بازار می شوند.

با این حال، در استفاده ما بدون مشکل نبود.

واحد ما مشکلات تاخیری را با Pixel 6 Pro ایجاد کرد که سایر آداپتورهای Android Auto بی‌سیم این مشکل را نداشتند. در حالی که به احتمال زیاد می‌توان این موضوع را برای تلفن همراه دانست، اما به این واقعیت توجه می‌کند که Motorola MA1 راهی برای به‌روزرسانی سیستم‌افزار خود ندارد، که می‌تواند در طول زمان باعث ایجاد مشکل شود. AAWireless و Carsifi این مشکل را برطرف می‌کنند، اما دستیابی به آن‌ها نیز چندان آسان نیست، زیرا هر دو از طریق Indiegogo به جای خرده‌فروشی سنتی فروخته می‌شوند.

اطلاعات بیشتر در مورد Android Auto:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: