موتورولا MA1 بی سیم Android Auto موجود در آمازون [U]

موتورولا MA1 در نمایشگاه CES 2022 معرفی شد و به سرعت در فروشگاه آمازون و سایر خرده فروشان تمام شد. این آداپتور بی‌سیم Android Auto با برند موتورولا اکنون دوباره برای خرید از آمازون در دسترس است.

به روز رسانی 8/30: موتورولا MA1 است دوباره از آمازون در دسترس است با قیمت جدید 99.99 دلار. با این حال، سفارش‌های ثبت‌شده امروز تا اکتبر به دست نمی‌آیند.


به روز رسانی 7/26: عرضه اولیه موتورولا MA1 در شنبه به سرعت به پایان رسید، اما اکنون پس از تنها یک روز در انبار موجود است. با این حال، حمل و نقل در حال حاضر بیش از دو هفته است.


به روز رسانی 7/25: عرضه رسمی محدود است و موجودی موتورولا Voice بار دیگر از بین رفته است.


به روز رسانی 7/24: Motorola MA1 پس از بیش از یک ماه در آمازون (فروش توسط Motorola Voice) دوباره موجود است. در صورت خرید امروز، انتظار می رود هفته آینده تحویل داده شود.

به عنوان می آید AAWireless با قیمت مشابه اکنون در آمازون نیز موجود است. از امروز، تحویل در هفته نسبت به دانگل مارک موتورولا دیرتر است.


به روز رسانی 6/21: در دسترس بودن دوباره فقط یک روز به طول انجامید.


به روز رسانی 6/20: یک هفته پس از فروش، Motorola MA1 دوباره در آمازون در دسترس است. همچنان توسط Motorola Voice فروخته می‌شود و از آمازون ارسال می‌شود، اگرچه اولین تاریخ تحویل در حال حاضر به جای چند روز، 5 جولای (در ایالات متحده) است.


به روز رسانی 6/13: موتورولا MA1 دوباره از موتورولا Voice در آمازون موجود نیست.


اصلی 6/12: پس از اینکه موتورولا MA1 89.95 دلاری برای پیش‌سفارش در اواسط ژانویه در دسترس قرار گرفت، این دانگل کروم‌کست در پایان همان ماه برای مشتریان ارسال شد. این دستگاه به سرعت از فروشنده رسمی تمام شد و کسانی که این دستگاه را می خواستند مجبور بودند به دستگاه های شخص ثالثی متوسل شوند که اغلب آن را با هزینه اضافی می فروختند.

از عصر یکشنبه، موتورولا MA1 دوباره در فروشگاه آمازون از “Motorola Voice” – سازنده – موجود است. از آمازون ارسال می شود و از طریق تحویل اولیه در اوایل هفته آینده می رسد.

هنوز در Best Buy یا Target امروز عرضه نمی شود. امیدواریم، این نشانه شروع در دسترس بودن مداوم برای خرید دانگل Android Auto بی‌سیم و پایان افزایش قیمت باشد.

در مقایسه با تعداد معدودی از ارائه‌های شخص ثالث که این ابزار مارک تجاری را در بازار شکست داده‌اند، موتورولا ساند می‌گوید که «مجوز فناوری از Google را صادر می‌کند که اتصال بی‌سیم به وسایل نقلیه Android Auto مجهز به USB موجود را برای کاربران آسان می‌کند».

همانطور که در بررسی خود توضیح دادیم:

البته، مهم است که به یاد داشته باشید که این موتورولایی نیست که شما به آن فکر می کنید، بلکه یک برند فرعی است که به نام “Motorola Sound” شناخته می شود. این محصول به طور خاص توسط SGW Global تولید می شود که مجوز برندسازی را صادر می کند.

یک کابل USB-A که قابل جدا شدن نیست، از کیسه سیاه بیرون می‌آید. پس از اتصال به ماشین، دستگاه Android خود را جفت می‌کنید و دیگر مجبور نیستید تلفن خود را به برق وصل کنید تا خودکار را در سیستم اطلاعات سرگرمی خود دریافت کنید. هدف آن خودروهای قدیمی‌تر است که Android Auto بی‌سیم را به صورت بومی ارائه نمی‌دهند.

اطلاعات بیشتر در مورد Android Auto:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: