22 مورد از مفیدترین نکات ما در سال 2022

برای آن دسته از ما که به کار ترکیبی عادت کرده‌ایم، زمانی که نوبت به انتقال مؤثر به محیط کاری جدید (آیا شاید قدیمی؟) می‌رسد، چیزهای زیادی برای (دوباره) کشف کردن وجود دارد. اگر در نوسان یک روال جدید قرار می گیرید یا به دنبال افزایش کارایی خود هستید، در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند به شما کمک کند از روز کاری خود نهایت استفاده را ببرید.

6. با گفتن «Hey Google، صبح بخیر» به تلفن Pixel یا دستگاه Google Assistant خود، روال صبحگاهی ایجاد کنید. «دستیار» خلاصه‌ای خودکار از همه چیزهایی که برای شروع روز کاری خود نیاز دارید ایجاد می‌کند – مانند مروری بر تقویم شما، به‌روزرسانی آب‌وهوا و سرفصل‌های مهم اخبار – و همیشه می‌توانید روال خود را در تنظیمات دستیار Google در تلفن خود سفارشی کنید. .

7. اگر بین محیط های کاری متناوب هستید، با تنظیم محل کار و ساعات کاری خود در تنظیمات Google Calendar، به افراد اطلاع دهید که کجا هستید. وقتی افراد بیشتری محل کار و ساعات کاری خود را به اشتراک می گذارند، به ایجاد جلسات ترکیبی فراگیرتر و مشارکتی کمک می کند و در عین حال سردرد برنامه ریزی لجستیکی را کاهش می دهد، به خصوص اگر با افراد در مناطق زمانی دیگر کار می کنید.

8. با برنامه ریزی زمان تمرکز در تقویم گوگل خود، حواس پرتی را به حداقل برسانید. مشابه نوع رویداد «خارج از دفتر»، زمان فوکوس ظاهر متفاوتی در تقویم شما دارد (زمان فوکوس با 🎧 مشخص شده است) و شامل گزینه ای برای رد کردن خودکار رویدادهای متضاد است تا بتوانید روز کاری خود را برای تمرکز بهینه کنید. و بهره وری.

مطالب پیشنهادی  News Showcase در بلژیک راه اندازی می شود

9. با استفاده از Undo Send برای پس گرفتن پیام در Gmail، ایمیل را روان‌تر کنید. کارشناسان ایمیل که مهارت‌های ارسال ایمیل و مدیریت صندوق ورودی را بررسی می‌کنند، می‌گویند مردم اغلب آرزو می‌کنند که می‌توانستند ایمیل ارسال کنند – و شما می‌توانید! حتی می توانید تنظیمات دوره لغو خود را افزایش دهید تا تا 30 ثانیه پس از ارسال دوام داشته باشد.

10. زمان کمتری را صرف نگرانی در مورد ناهار با تهیه غذای زنده و وضعیت تحویل در Google Maps کنید. اگر می‌خواهید برای ناهار بیرون‌بر داشته باشید، می‌توانید زمان انتظار مورد انتظار، هزینه تحویل و وضعیت سفارش خود را مستقیماً از برنامه Google Maps ببینید. خیلی راحت تر از این است که نگران باشید ناهار شما درست در وسط یک جلسه بعد از ظهر می رسد.

11. کاربران کروم می توانند Control/Command + Shift + T را فشار دهند تا پنجره مرورگر اخیرا بسته شده و همه برگه های همراه آن را بازیابی کنند. اجازه ندهید یک کلیک اشتباه یا فشار دادن کلید باعث ایجاد رویدادی در سطح انقراض در برگه‌های ارزشمند Chrome شما شود.

12. یک بررسی امنیتی انجام دهید تا مطمئن شوید تنظیمات امنیتی و گذرواژه‌های شما خوب هستند. وقتی در حال مرور سایت‌های مختلف هستید، احتمالاً حساب‌ها و گذرواژه‌های جدیدی ایجاد می‌کنید که پیگیری آن‌ها دشوار است. بررسی امنیتی ابزاری ساده است که شما را در یک فرآیند گام به گام برای سفارشی کردن کنترل‌های امنیتی و تقویت ایمنی حساب Google خود راهنمایی می‌کند. یکی از این مراحل استفاده از Google Password Manager است که گذرواژه‌های قوی ایجاد و ذخیره می‌کند، آن‌ها را به‌طور خودکار در سایت‌ها پر می‌کند، مطمئن می‌شود که وارد سایت‌های مخرب نمی‌شوند و در صورت به خطر افتادن آنها به شما هشدار می‌دهد.

مطالب پیشنهادی  روش های جدید برای رزرو هتل و دسترسی به مسافران

13. با جیمیل آنلاین و ایمن بمانید. آخرین کاری که هر کسی می خواهد انجام دهد این است که با اسپمرها و کلاهبردارانی که هدفشان سرقت اطلاعات حساب آنلاین و پول شماست، مقابله کند. و در حالی که ما از کاربران Gmail در برابر نزدیک به 15 میلیارد پیام ناخواسته در روز محافظت می‌کنیم، پیروی از برخی دستورالعمل‌ها برای ایمن ماندن در حین عبور از صندوق ورودی‌تان همیشه مفید است، مانند جستجو برای تمدید اشتراک جعلی.

به جنبه خلاقانه خود ضربه بزنید

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور