فرصت های بیشتری برای سنگاپوری ها برای یادگیری مهارت های دیجیتال

نگ جیا ژوان، دانشجوی سال آخر در موسسه آموزش فنی (ITE)، نگ جیا ژوان 19 ساله گواهینامه های شغلی Google (GCC) را کشف کرد، یک برنامه آموزشی آنلاین انعطاف پذیر که او را با اصول تجزیه و تحلیل داده ها مجهز کرد. گواهینامه حرفه ای به او کمک کرد تا یک کارآموزی 10 هفته ای را در Altanium، یک شرکت مشاوره فناوری، به عنوان کارآموز Data Analytics بگذراند. جیا ژوان زمانی که از سوی سرپرستان کارآموزی خود به دلیل توانایی‌هایش که از طریق برنامه، از زبان پرس‌و‌جوی ساختاریافته (SQL) گرفته تا برنامه‌های کاربردی داده و عملیات تجاری، به رسمیت شناخته شد، به رسمیت شناخته شد، احساس موفقیت کرد.

GCC یک سال پیش در سنگاپور راه اندازی شد تا به یادگیرندگانی مانند Jia Xuan در توسعه مهارت ها و کسب گواهینامه های حرفه ای برای مشاغل سطح پایه در زمینه های فنی پرتقاضا، مانند تجزیه و تحلیل داده ها، فناوری اطلاعات، طراحی UX، مدیریت پروژه، بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیکی راه اندازی شود. . علاقه و استقبال روزافزون از گواهینامه های حرفه ای در سنگاپور نشان می دهد که سنگاپوری ها مایلند خود را توسعه دهند تا در اقتصاد دیجیتال در حال رشد سریع شرکت کنند. از زمان آغاز به کار، از هر ده فارغ‌التحصیل شورای همکاری خلیج فارس، هفت نفر گفتند که این برنامه تأثیر مثبتی بر شغل آنها داشته است – مانند افزایش حقوق یا شغل جدید – ظرف شش ماه پس از تکمیل.

GCC یکی از مسیرهایی است که از طریق برنامه Skills Ignition SG (SISG) ما ارائه می‌شود تا به سنگاپوری‌های بیشتری کمک کند تا مهارت‌های دیجیتالی مورد نیاز خود را برای باز کردن فرصت‌های شغلی جدید بیاموزند. با ورود به چهارمین سال، بیش از 7000 نفر از برنامه SISG بهره مند شده اند.

مطالب پیشنهادی  هنر، فرهنگ و تاریخ اوکراین را کشف کنید

دوبرابر کردن تعهد ما با 5000 بورسیه اضافی

همانطور که تقاضا برای مهارت های فنی همچنان در حال رشد است، ما 5000 بورسیه تحصیلی GCC اضافه می کنیم تا به سنگاپوری های بیشتری کمک کنیم تا جاه طلبی های مرتبط با فناوری خود را دنبال کنند و کل تعهد ما را به 10000 بورسیه می رساند. فراگیرانی که گواهینامه خود را دریافت می کنند همچنین می توانند با 39 شرکت تحت کنسرسیوم کارفرمای ما که به دنبال استخدام فارغ التحصیلان واجد شرایط و رشد خط لوله استعدادهای خود هستند ارتباط برقرار کنند.

در رویدادی امروز با آقای زقی محمد، وزیر ارشد دولت، وزارت دفاع و نیروی انسانی، و معاون رئیس یایاسان منداکی، ما همچنین گسترش شبکه شرکای توزیع بورسیه خود را به اشتراک گذاشتیم. ده شریک جدید بورسیه های شورای همکاری خلیج فارس را برای دستیابی به جامعه وسیع تری از فراگیران توزیع خواهند کرد – این شامل دانشگاه هایی مانند دانشگاه مدیریت سنگاپور، دانشگاه ملی سنگاپور و فناوری ملی سنگاپور و سازمان های اجتماعی مانند Young Women’s Leadership Connection و SG Enable می شود. . با مجموع 23 شریک توزیع، امیدواریم فرصت های یادگیری برابر و فراگیر را برای همه فراهم کنیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور