بهبود نمایش رنگ پوست در سراسر Google

استفاده از مقیاس رنگ پوست Monk برای بهبود محصولات Google

به‌روزرسانی رویکرد ما در زمینه رنگ پوست می‌تواند به ما در درک بهتر نمایش در تصاویر کمک کند، و همچنین ارزیابی کنیم که آیا یک محصول یا ویژگی در طیف وسیعی از رنگ‌های پوست به خوبی کار می‌کند یا خیر. این امر به ویژه برای بینایی کامپیوتر، نوعی هوش مصنوعی که به رایانه‌ها اجازه می‌دهد تصاویر را ببینند و درک کنند، مهم است. وقتی سیستم‌های بینایی کامپیوتری به‌طور عمدی ساخته و آزمایش نشده و طیف وسیعی از رنگ‌های پوست را شامل می‌شود، برای افرادی که پوست تیره‌تری دارند، عملکرد خوبی ندارند.

مقیاس MST به ما و صنعت فناوری در کل کمک می‌کند تا مجموعه داده‌های معرف بیشتری بسازیم تا بتوانیم مدل‌های هوش مصنوعی را برای عادلانه بودن آموزش و ارزیابی کنیم و در نتیجه ویژگی‌ها و محصولاتی را به دست آوریم که برای همه – با همه رنگ‌های پوست، بهتر کار می‌کنند. به عنوان مثال، ما از مقیاس برای ارزیابی و بهبود مدل هایی استفاده می کنیم که چهره ها را در تصاویر تشخیص می دهند.

در اینجا روش‌های دیگری وجود دارد که می‌توانید آن را در محصولات Google مشاهده کنید.

بهبود نمایش رنگ پوست در جستجو

هر روز، میلیون ها نفر در وب جستجو می کنند و انتظار دارند تصاویری را بیابند که منعکس کننده نیازهای خاص آنها باشد. به همین دلیل است که ویژگی‌های جدیدی را با استفاده از مقیاس MST معرفی می‌کنیم تا افراد با هر پیشینه‌ای بتوانند نتایج مرتبط‌تر و مفیدتری را پیدا کنند.

به عنوان مثال، اکنون هنگامی که پرس و جوهای مربوط به آرایش را در Google Images جستجو می کنید، گزینه ای برای اصلاح بیشتر نتایج خود بر اساس رنگ پوست خواهید دید. بنابراین اگر به دنبال «سایه چشم روزمره» یا «آرایش عروس» هستید، راحت‌تر به نتایجی دست خواهید یافت که برای نیازهای شما بهتر عمل می‌کنند.

مطالب پیشنهادی  با من در Google TV تماشا کنید: فهرست تماشای Zooey Deschanel
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور