Minecraft، اکنون در Chromebook

اکنون می‌توانید Minecraft: Bedrock Edition را از فروشگاه Google Play در Chromebook خریداری کنید که شامل دسترسی به Minecraft Marketplace و امکان بازی در Realms است. Minecraft اکنون در کروم‌بوک‌های سازگار، از جمله همه کروم‌بوک‌هایی که در سه سال گذشته راه‌اندازی شده‌اند، در دسترس است. برای روان‌ترین تجربه گیم‌پلی، مشخصات دستگاه توصیه‌شده را در وب‌سایت Minecraft بررسی کنید.

به دوستان و میلیون ها بازیکنی که در اندروید یا سایر پلتفرم ها بازی می کنند بپیوندید

با قابلیت بازی متقابل در Minecraft در دستگاه‌های Chromebook، می‌توانید با دوستان خود در چندین دستگاه از جمله Android، Xbox، PlayStation، Nintendo Switch و رایانه‌های Windows گروهی کنید. Cross-play به شما امکان می‌دهد در حالت Creative با بلوک‌های نامحدود بازی کنید و در ساخت‌های حماسی با هم متحد شوید یا در حالت Survival به دنبال منابع باشید و ابزارهایی برای دفع خطر بسازید. (بازی متقابل به حساب مایکروسافت نیاز دارد.)

وارد به‌روزرسانی جدید Minecraft Trails & Tales شوید

اکنون می‌توانید به‌روزرسانی جدید Trails & Tales را در Chromebook پخش کنید. این به‌روزرسانی دارای موب‌های جدید، بلوک‌های جدید و آیتم‌های جدید است تا Overworld شما را متحول کند و با یک اسنیفر، براش برای خرده‌های سفال یا ماجراجویی برای تزئین زره‌ها آشنا شوید. به‌روزرسانی جدید همچنین دارای ویژگی‌های جدیدی است، از جمله امکان اشتراک‌گذاری شتر سواری با دوستان و ارسال پیام به یکدیگر با علائم جدید و قابل ویرایش.

آن را در Chromebook دریافت کنید، بدون هزینه اضافی در Android از آن استفاده کنید

ما می‌خواهیم بازی Minecraft را برای افرادی که دارای دستگاه‌های Android هستند هم بر روی تلفن‌هایشان و هم با صفحه‌نمایش بزرگ‌تر Chromebook خود آسان کنیم. وقتی بازی را در Chromebook دریافت می‌کنید، می‌توانید با همان حساب Google، بازی را بدون هزینه اضافی در دستگاه Android خود دانلود کنید. اگر قبلاً Minecraft برای Android دارید و به همان حساب Google در Chromebook وارد شده‌اید، می‌توانید امروز Minecraft برای Chromebook را با قیمتی تخفیف‌خورده دریافت کنید.

ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا مردم در Chromebook در Minecraft بسازند، بسازند و بازی کنند. برای شروع امروز از فروشگاه Google Play در Chromebook خود دیدن کنید.