الهام بخشیدن به دانشجویان دختر برای دنبال کردن مشاغل در STEM

از یک برنامه محلی تا یک ابتکار جهانی

این برنامه با کمک بسیاری از داوطلبان و مربیان مشتاق Google شتاب گرفت. با الهام از این ماموریت و این وعده که MtG می تواند تفاوت ایجاد کند، داوطلبان در سراسر جهان شروع به ایجاد برنامه های محلی در کشورهای خود کردند. تا به امروز، MtG – که با جایزه ABIE شناخته شده است – بیش از 100000 دانش آموز را در 17 کشور در سراسر جهان تحت تاثیر قرار داده است: بلژیک، برزیل، انگلیس، مصر، فرانسه، آلمان، غنا ایرلند، اسرائیل، ژاپن، اردن، لهستان، رومانی، کره جنوبی، اسپانیا، تونس و آمریکا

MtG Poland، اولین ابتکار خارج از اسرائیل در سال 2013، میزبان بازدیدهای محل است که در آن دانشجویان دختر با مهندسان نرم افزار زن ملاقات و تعامل دارند. MtG برزیل دانشجویان جوان 26 ایالت را برای اولین بار در نوع خود یک برنامه همهجانبه 4 روزه گرد هم می آورد. در سال 2021، MtG غنا مفهوم مشارکت عادلانه را در سراسر قاره مورد استفاده قرار داد و به دانش‌آموزان از سراسر آفریقا مهارت‌های اولیه رایانه را ارائه داد که در غیر این صورت برای آنها در دسترس نبود. ابتکار کشورهای عربی MtG، یک برنامه مجازی برای دانشجویان دختر جوان در مصر، تونس و اردن، بر به حداقل رساندن سوگیری جنسیتی در مورد توانایی های زنان برای دنبال کردن مشاغل فنی در این کشورها تمرکز دارد. در کره جنوبی، MtG اخیراً شروع به تمرکز بر جوامع به حاشیه رانده شده، مناطق روستایی و دانش آموزانی که در خانه تحصیل می کنند، شده است.

مطالب پیشنهادی  به‌روزرسانی‌های جدید Maps به شما کمک می‌کند از تعطیلات بهترین استفاده را ببرید

بسیاری از شرکت کنندگان اولیه برای دنبال کردن مطالعات STEM الهام گرفتند و اکنون در مشاغل با فناوری پیشرفته از جمله در Google هستند. باتیا برزاک در سال 2009 از دفاتر گوگل در تل آویو بازدید کرد. او می‌گوید: «تا آن زمان، بیشتر شنیده بودم که نمی‌توانی هم مادر و هم مهندس علوم کامپیوتر باشی». یازده سال بعد، باتیا یک مهندس نرم افزار در گوگل تل آویو، مادر دو فرزند و داوطلب MtG است. داوطلب دیگر، سفیر MtG و مهندس نرم افزار گوگل، ابیگیل آنکا، نیز در سنین جوانی موفق به مطالعه STEM شد و اکنون متعهد است که به زنان جوان همان فرصتی را بدهد که داشت.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور