Milady Meme Coin سرمایه گذاری 5 میلیون دلاری را از آزمایشگاه DWF تضمین می کند

سیشل، سیشل، 3 ژوئن 2024/Chainwire/–Milady Meme Coin ($LADYS) سرمایه گذاری قابل توجه 5 میلیون دلاری از آزمایشگاه DWF. این سرمایه گذاری یک لحظه مهم برای $LADYS است و آن را برای رشد سریع و نوآوری در چشم انداز ارزهای دیجیتال قرار می دهد.

عصر جدید برای میلادی میم کوین

با تزریق سرمایه از آزمایشگاه‌های DWF، $LADYS آماده است تا موج بعدی نوآوری را در فضای میم کوین رهبری کند. انتظار می رود که همکاری بین Milady Meme Coin و DWF Labs راه های جدیدی را برای توسعه، همکاری و مشارکت اجتماعی در اکوسیستم $LADYS و meme باز کند.

مشارکت سرمایه گذاری ارزش افزوده از آزمایشگاه DWF

آزمایشگاه های DWF به عنوان یک سرمایه گذار و بازارساز Web3، تجربه و منابع زیادی را به میز ارائه می دهد. جدای از سرمایه، هدایت استراتژیک DWF Labs و پشتیبانی اکوسیستم، میلادی میم کوین را توانمند می کند تا موقعیت خود را به عنوان یک رهبر در فضای میم کوین مستحکم کند.

هم‌افزایی بین دیدگاه Milady Meme Coin و تخصص آزمایشگاه‌های DWF، پتانسیل تغییر شکل منظر سکه‌های میم را دارد و تکامل میم‌ها را به پیش می‌برد.

درباره سکه میلادی میم

میلادی Meme Coin ($LADYS) یک سکه میم خودسازماندهی است که به تصویر میلادی ساخته شده است. $LADYS که در پیشتاز انقلاب میم سکه قرار دارد، مظهر …

Source link