Microsoft Copilot AI با Bing از GPTها و پلاگین های OpenAI استفاده می کند

مایکروسافت به‌عنوان بخشی از Copilot AI Companion جدید، با ادغام برنامه‌ریزی‌شده با GPTها و پلاگین‌های OpenAI، ارتقاهای قابل توجهی را در Bing Chat و Bing Chat Enterprise اعلام کرد.

یک ویژگی جدید مهم برای شرکت ها، ادغام حفاظت از داده های تجاری برای همه کاربرانی است که از طریق Microsoft Entra ID وارد شده اند.

علاوه بر بهبودهای امنیتی برای کاربران سازمانی، مایکروسافت در حال معرفی یک پلتفرم اختصاصی برای Copilot است. وب‌سایت جدید یک تجربه چت تخصصی را فراهم می‌کند و به عنوان یک مرکز مرکزی برای تعاملات Copilot عمل می‌کند.

هدف: دسترسی افراد بیشتری به مزایای هوش مصنوعی پیشرفته، که داده‌های مایکروسافت برای افزایش بهره‌وری و کیفیت کار نشان می‌دهد.

چت bing ai به عنوان copilot ai companion تغییر نام داداسکرین شات از Copilot، نوامبر 2023

در همین حال، Bing.com به قابلیت چت هوش مصنوعی ادامه خواهد داد و کمک جستجوی هوش مصنوعی را برای کسانی که رویکرد مکالمه را ترجیح می دهند ارائه می دهد.

در این اطلاعیه، پشتیبانی آتی از OpenAI GPTها در Copilot گنجانده شده است که به کاربران امکان می دهد Copilot را برای کارهای خاص سفارشی کنند.

ترکیب GPTها با طرحواره OpenAI که قبلاً اعلام شده بود، دامنه را برای توسعه‌دهندگان گسترده‌تر می‌کند و دری را برای تجربه‌های کاربران جدید که بیشتر با نیازها و ترجیحات فردی همسو هستند، باز می‌کند.

علاوه بر این، مایکروسافت پشتیبانی از افزونه Copilot را بر اساس طرح OpenAI اعلام کرد.

این پلاگین‌ها در برنامه‌های مختلف مایکروسافت با هوش مصنوعی Copilot از جمله Bing، Edge، Windows و Microsoft 365 ظاهر می‌شوند.

توسعه دهندگان به زودی می توانند افزونه های Copilot را از طریق مرکز شریک مایکروسافت منتشر کنند.

مطالب پیشنهادی  چهار نکته از راهنمای لینک به روز شده گوگل

مایکروسافت همچنین یک محیط آزمایشی برای اطمینان از تجربه‌های باکیفیت برای کاربران Copilot خود فراهم می‌کند و به توسعه‌دهندگان ابزارهایی برای اصلاح پاسخ‌های چت در سناریوهای مختلف می‌دهد.

در اوایل این ماه، ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت، در جریان کنفرانس DevDay، به سم آلتمن، مدیر عامل OpenAI روی صحنه پیوست تا همکاری مستمر و توسعه ابزارهای هوش مصنوعی جدید را بررسی کند.


تصویر ویژه: Poetra.RH/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور