Microsoft Building Azure Data Centers در مالزی

این شرکت روز دوشنبه گفت ، مایکروسافت مراکز داده Azure را در مالزی ایجاد می کند تا یک منطقه جدید در دسترس بودن ابر را میزبانی کند. اینها اولین مراکز داده آن در آنجا خواهند بود که چندین منطقه در دسترس را میزبانی می کنند.

مراکز داده Azure بخشی از سرمایه گذاری بزرگتر مایکروسافت در این کشور خواهد بود. ژان فیلیپ کورتوا ، معاون مدیر اجرایی و رئیس مایکروسافت فروش جهانی ، بازاریابی و عملیات ، همچنین وعده داده است که 1 میلیون مالزیایی را آموزش دهد ، به آنها “مهارت های دیجیتال ، کمک به آنها برای استفاده از فرصت هایی که این سرمایه گذاری جدید فراهم می کند”. بیانیه.

منابع زمینی و انرژی در سنگاپور ، کشور جزیره ای کوچکی که برای دهه ها مرکز بزرگ انتقال داده و مرکز اتصال آسیای جنوب شرقی بوده است ، رو به اتمام است. مالزی ، همسایه شمالی آن به عنوان یکی از گزینه های مطرح شده است.

همسایه جنوبی و غربی سنگاپور ، اندونزی ، گزینه دیگری است و به همین ترتیب از رونق ساخت مرکز داده بهره مند شده است. مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد مراکز داده Azure را نیز در فوریه امسال راه اندازی کند. Google Cloud سال گذشته اولین منطقه در دسترس بودن خود را در اندونزی راه اندازی کرد. فیس بوک – که در حال ساخت یک مرکز داده عظیم در سنگاپور است – و گوگل در حال تهیه کابل زیردریایی جدیدی هستند که سنگاپور ، اندونزی و آمریکای شمالی را بهم پیوند خواهد داد.

این قسمت از The Data Center Podcast را که در اوایل سال جاری برای یک فرو رفتن عمیق در پویایی فعلی در بازارهای نوظهور مرکز داده آسیا ، از جمله مالزی و اندونزی ضبط شده است ، گوش دهید.

Microsoft Azure بدون چند مستاجر لنگر در کیف به مالزی نمی رود. غول نفت و گاز مالزی پتروناس گلوبال ، شرکت ارتباطات از راه دور سلکم آکسیاتا و همچنین آژانس های دولتی متعدد این کشور پس از راه اندازی و استفاده از مراکز داده لاجوردی استفاده خواهند کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>