منابع سلامت روان که می توانید روی آنها حساب کنید

منابع برای کسانی که در بحران هستند

ما می دانیم که بسیاری از افراد برای دریافت اطلاعات عملی در طول یک بحران شخصی، خواه مربوط به خودکشی، تجاوز جنسی، سوء مصرف مواد یا خشونت خانگی باشد، به جستجو مراجعه می کنند. در هفته‌های آینده، جستجو را به‌روزرسانی می‌کنیم تا از مدل MUM هوش مصنوعی خود برای شناسایی خودکار و دقیق‌تر جستجوهای بحران شخصی استفاده کنیم تا مرتبط‌ترین اطلاعات را در صورت نیاز به شما نشان دهیم.

ما همچنین دسترسی به خودارزیابی سلامت روان تایید شده بالینی را از جستجوی شرایطی مانند افسردگی، اضطراب، افسردگی پس از زایمان و اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) آسان‌تر کرده‌ایم. این خود ارزیابی‌ها، که اغلب توسط متخصصان پزشکی استفاده می‌شود، برای کمک به افراد در درک اینکه چگونه علائم گزارش‌شده توسط خود ممکن است با شرایط شناخته شده سلامت روان مرتبط شود، طراحی شده است.

در YouTube، به‌روزرسانی‌های پانل‌های واکنش به بحران ما، شما را بهتر با منابع به موقع و مهم مرتبط می‌کند. برای سال‌ها، یوتیوب پانل‌های منابع بحرانی را در مورد درخواست‌های جستجوی خاص نشان می‌دهد تا افراد را با سازمان‌های محلی مرتبط کند که می‌توانند در لحظه‌های نیاز حیاتی به آنها کمک کنند. اکنون پانل های منابع بحران در صفحه تماشا و در نتایج جستجو ظاهر می شوند. تعداد موضوعاتی که منابع بحران را در نتایج جستجوی یوتیوب نشان می‌دهند نیز افزایش یافته و شامل مواردی مانند افسردگی، تجاوز جنسی و سوء مصرف مواد می‌شود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  فصل دوم Made By Google Podcast اینجاست