MEME – دستکاری بیان رسانه های رمزگذاری شده

سلام، می‌خواهم یادداشت قدیمی‌ای را که در سال 2018 نوشتم درباره میم‌ها و اهمیت آن‌ها بر افکار عمومی و رفاه مردم، به‌ویژه نسل‌های جوان‌تر، با ما به اشتراک بگذارم. من آن را در دبیرستان نوشتم، جایی که علوم کامپیوتر خواندم، و چند ماه پس از خروج از بیمارستان روانی به دلیل مشکلات طولانی مدت اعتیاد به الکل و افسردگی، که باعث شد شروع به نوشتن یک مجله کنم تا به من کمک کند افکارم را حفظ کنم. و مقداری نفرت روی کاغذ بیرون آورد تا خیالم راحت شود. این به عنوان یک روال روزمره شروع شد و منجر به نوشتن چند “داستان طولانی تر” دیگر مانند موارد زیر شد: “معنای زندگی”، “احساسات چیست”، “خوشبختی چیست”، “چرا از انسانیت متنفرم” و تعداد کمی دیگر.

اگر هر یک از شما علاقه مند به خواندن اطلاعات بیشتر از من در آن زمان هستید، در نظرات به من اطلاع دهید تا آنها را ترجمه و پست کنم.

اول چیزهای مهم

من نسخه ویرایش نشده ای را که در آن زمان نوشتم را به شما نشان خواهم داد (فقط به صورت بصری برای خواندن بهتر) و پس از آن، نظر فعلی خود را در مورد موضوع خواهم گفت. پس اجازه بدهید به این کار برسیم…

هر یک از ما این روند مدرن – میم، برگرفته از سینمای یونان – تقلید را می شناسیم. بیشتر برای اینکه دیگران را بخندانند، یا حداقل اکثر ما آن را اینگونه می بینیم. اما اگر اینطور نباشد چه؟

تا به امروز، من میم ها را دوست دارم و خودم را به عنوان یک …

Source link