ملاقات با مشاغل بریتانیا مستلزم استعداد و پشتیبانی سایبری است

کسب‌وکارهای بریتانیایی بیش از هر زمان دیگری فرصت‌های ایجاد شده توسط اقتصاد دیجیتال را به حداکثر می‌رسانند، چه نانوایی‌های خیابانی که از سیستم‌های سفارش آنلاین برای کمک به ارائه غذا به مشتریان استفاده می‌کنند، یا مربیان محلی تناسب اندام با استفاده از برنامه‌هایی که آنها را قادر می‌سازد هم به صورت آنلاین و هم آنلاین ارائه دهند. کلاس های حضوری فناوری به بسیاری از کارآفرینان در طیف گسترده‌ای از بخش‌ها که ممکن است قبلاً «دیجیتال» تلقی نمی‌شدند، کمک کرده است تا وب‌سایت‌هایی را راه‌اندازی کنند و برنامه‌هایی را توسعه دهند که به آنها در رشد سرمایه‌گذاری، دستیابی به مشتریان جدید و افزایش بهره‌وری کمک کرده است. به طور فزاینده ای، کسب و کارها به فناوری به عنوان بخش مهمی از برنامه های آینده خود نگاه می کنند.

با این حال، در حالی که اقتصاد دیجیتال فرصت‌های رشدی را برای کسب‌وکارها ایجاد کرده است، تخیل جنایتکارانی را که در جستجوی آسیب‌پذیری‌هایی هستند که می‌توانند از آن‌ها بهره‌برداری کنند، تسخیر کرده است. در دنیای امروزی که به طور فزاینده ای متصل می شود، مشاغل در هر اندازه به هدف حملات سایبری تبدیل شده اند.

صاحبان مشاغل کوچک باید بتوانند از زیرساخت های دیجیتال خود محافظت کنند، به همان روشی که می توانند ساختمان های آجری و ملات خود را تقویت کنند. کمبود کارشناسان امنیت سایبری بر توانایی آنها برای جلوگیری از حملات سایبری و انجام سریع اقدامات در صورت نقض داده ها تأثیر می گذارد.

گواهی شغلی امنیت سایبری Google

هم فقدان مهارت‌های دیجیتال و هم نگرانی‌های امنیت سایبری از مهمترین موانع دیجیتالی‌سازی برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​ذکر شده‌اند. تحقیقات Kantar نشان می‌دهد که ۴۳ درصد از شرکت‌های کوچک و متوسط ​​بریتانیا به دلیل کمبود متخصص یا مشکل در جذب، حفظ یا قرارداد با کارشناسان امنیت سایبری قادر به استخدام پشتیبانی امنیت سایبری نیستند. تجزیه و تحلیل پست های شغلی در بریتانیا بین ژانویه 2022 تا ژانویه 2023، افزایش 59 درصدی در تعداد مشاغل مرتبط با امنیت سایبری را نشان می دهد که تقریباً 70000 آگهی شغلی منحصر به فرد در این مدت تبلیغ شده است. اگر این کمبود مهارت ها برطرف نشود، می تواند مانع از به حداکثر رساندن پتانسیل کامل اقتصاد دیجیتال بریتانیا شود.

مطالب پیشنهادی  انجمن در مواقع نیاز: DevFest برای اوکراین

به همین دلیل است که ما گواهینامه شغلی امنیت سایبری خود را راه اندازی می کنیم تا افراد بیشتری را با مهارت های مورد نیاز برای شروع یک حرفه در یک بخش با اهمیت رو به رشد تجهیز کنیم و به کسب و کارها کمک کنیم تا ابزارهای مورد نیاز برای کاهش خطرات امنیت سایبری را ارائه دهند.

گواهینامه جدید شغلی امنیت سایبری، شکاف رو به رشد مهارت‌های سایبری بریتانیا را با ارائه راهی کم‌هزینه و در دسترس برای افراد برای به دست آوردن مهارت‌های سطح ابتدایی مورد نیاز برای کمک به پر کردن نقش‌های مهم امنیت سایبری با درآمد مناسب، برطرف می‌کند. دوره را می توان به صورت آنلاین در کمتر از شش ماه مطالعه پاره وقت – بدون نیاز به تجربه قبلی تکمیل کرد. این دوره به مردم می آموزد که خطرات، تهدیدها و آسیب پذیری های رایج سایبری را شناسایی کنند و تکنیک های کاهش آنها را با استفاده از ابزارهای استاندارد صنعت شناسایی کنند.

آموزش و ارتقاء مهارت برای کاهش خطر حمله امنیت سایبری یا توانایی واکنش سریع در صورت وقوع یک حادثه امنیت سایبری کلیدی است. تجزیه و تحلیل Public First نشان می دهد که بریتانیا می تواند با استقرار هوش مصنوعی و ارتقاء مهارت افراد و مشاغل، خطرات امنیت سایبری را به ارزش 3 میلیارد پوند کاهش دهد. بررسی نقض امنیت سایبری DSIT همچنین نشان داد که تقریباً یک سوم (32٪) از مشاغل بریتانیا در سال 2022 یک حمله سایبری را گزارش کردند.

Google همچنین گواهی‌های شغلی را در موضوعات دیگر مانند تجزیه و تحلیل داده‌ها، مدیریت پروژه، طراحی تجربه کاربر (UX)، بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک و پشتیبانی فناوری اطلاعات ارائه می‌کند تا به تجهیز مشاغل و افراد به منابع مورد نیاز برای برآورده کردن بریتانیا کمک کند. تقاضای رو به رشد برای مهارت های دیجیتال

مطالب پیشنهادی  Pixel Buds Pro و Pixel 6a را همین امروز پیش‌سفارش دهید

ایجاد خط لوله استعدادهای متنوع برای بخش امنیت سایبری بریتانیا

برای کمک به ایجاد خط لوله استعدادهای متنوع برای بخش امنیت سایبری در اروپا و بریتانیا، Google.org، بازوی بشردوستانه ما، صندوق امنیت سایبری را نیز راه اندازی می کند. Google.org به ارزش 1 میلیون دلار بودجه به INCO و Women For Cyber ​​می‌دهد که برای زنان در بریتانیا و اروپا از پیشینه‌های اقتصادی-اجتماعی پایین‌تر برای دسترسی به گواهی شغلی امنیت سایبری و پشتیبانی بسته‌بندی مناسب در طول کل مسیر یادگیری، از جمله مربیگری، گروه های همتا به همتا و آماده سازی مصاحبه شغلی.

Google همچنین با سازمان‌هایی مانند وزارت کار و بازنشستگی و The Prince’s Trust همکاری می‌کند تا 10000 بورسیه تحصیلی به جویندگان کار ارائه دهد تا به آنها در تکمیل گواهی‌ها کمک کند.

مقدمه ای بر امنیت سایبری برای شرکت های کوچک و متوسط

برای صاحبان مشاغل کوچک که مایلند به سرعت مهارت‌های امنیت سایبری خود را تقویت کنند، ما همچنین با مرکز امنیت سایبری ملی بریتانیا همکاری می‌کنیم تا آموزش رایگان «بهبود امنیت کسب‌وکار آنلاین شما» را به SMEها ارائه دهیم. این دوره اکسپرس جدید یک ساعت طول می کشد و به صاحبان مشاغل کوچک اصول اولیه امنیت سایبری را آموزش می دهد. این آموزش به صورت آنلاین یا حضوری در رویدادهای گاراژ دیجیتال در سراسر کشور Google در دسترس است.

هم گواهینامه شغلی امنیت سایبری و هم برنامه آموزشی امنیت سایبری SME (فهرست شده در بالا) با مشارکت هکرهای «کلاه سفید» داخلی خود Google که در مجموعه امنیت سایبری، هک کردن Google حضور دارند، ایجاد شده‌اند. این مجموعه مهارت‌هایی را که تیم برای محافظت از شبکه Google در برابر حملات سایبری استفاده می‌کند، مورد بحث قرار می‌دهد.

مطالب پیشنهادی  ارج نهادن به میراث فوتبالی اندرو واتسون

این منابع به هم سطح کردن زمینه بازی برای افراد علاقه مند به حرفه ای در امنیت سایبری و صاحبان مشاغلی که علاقه مند به محافظت از دستاوردهای آنلاین خود هستند کمک می کند و در آینده اقتصاد دیجیتال بریتانیا را در برابر یک چشم انداز تهدید پیچیده تر محافظت می کند.

بیشتر بیاموزید و نحوه ثبت نام در سایت گواهی امنیت سایبری Google را بیاموزید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور