با ربکا، برنده Doodle برای Google در سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

برای پانزدهمین مسابقه سالانه Doodle for Google، از دانش‌آموزان K-12 دعوت کردیم تا آثار هنری ایجاد کنند که به درخواست «ممنونم». و پنج فینالیست ملی. و امروز، ما خوشحالیم که اعلام کنیم که برنده مسابقه امسال ربکا وو دانش آموز کلاس ششمی از واشنگتن است.

Doodle ربکا، “شیرین ترین خاطرات من” که امروز در صفحه اصلی Google قرار دارد نشان دهنده قدردانی او از خواهرانش و خاطراتی است که آنها با هم خلق کرده اند. من با ربکا ارتباط برقرار کردم تا درباره اشتیاق او به هنر و الهام بخشیدن به Doodle او بیشتر بدانم.

چگونه کار هنری را شروع کردید؟

من همیشه عاشق خلق هنر بودم. فکر می کنم از زمانی که خیلی جوان بودم شروع به کشیدن کردم و یک دایره بزرگ روی دیوار خط زدم. من واقعا نمی توانم آن دوران را به یاد بیاورم، اما می دانم که همیشه اشتیاق من بوده است.

چرا در مسابقه Doodle for Google شرکت کردید؟
من برای اولین بار در هشت یا نه سالگی که معلم هنرم آن را به من معرفی کرد، در مسابقه Doodle for Google شرکت کردم. تفسیر اعلان و قرار دادن “Google” در طراحی خود برای من جالب بود. از آن زمان تقریباً هر سال وارد آن شده‌ام، بنابراین اکنون انجام آن به نوعی کاری سالیانه است.

الهام بخش Doodle شما چه بود؟
این الهام زمانی به وجود آمد که در حال ایده‌برداری از چیزهایی بودم که برایشان شکرگزار بودم و به خواهرانم فکر می‌کردم. من تمام لحظات شادمان را به یاد آوردم و تصمیم گرفتم نقاشی خود را در مورد اینکه چقدر برای آنها سپاسگزارم انجام دهم.

مطالب پیشنهادی  7 راه برای کمک به درک بهتر اطلاعات سلامتی شما

چرا قدردانی برای شما مهم است؟
وقتی برای چیزی سپاسگزارم، می توانم فراتر از موارد منفی نگاه کنم و روی نکات مثبت تمرکز کنم. این برای من مهم است زیرا من خوشحال تر و خوشبین تر هستم.

برنده شدن در مسابقه چه حسی دارد؟
من واقعاً به خودم افتخار می کنم! من همچنین از تمام مدرسه ام برای حمایت بسیار از من سپاسگزارم. این احساس فوق العاده و همچنین کمی غیرقابل باور است زیرا این یک دستاورد بزرگ است!

تبریک می گویم، ربکا! مطمئن شوید که وب‌سایت Doodles را برای به‌روزرسانی درباره همه چیزهای Google Doodles نشانک‌گذاری کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور