Med Tech چیست؟ – تمام آنچه در مورد شغل ترکیبی باید بدانید

تصویر
عکس پروفایل Juxtathinka Hacker Noon

پزشکی و فناوری دست به دست هم می دهند ، اما مشاغل در هر دو زمینه به اندازه تاکو و سوشی متمایز هستند. شغل یک تکنسین پزشکی به یک دلیل منحصر به فرد است: پزشکی بالینی و علوم فنی درگیر آن هستند.

به زبان ساده ، med tech یا یک تکنسین پزشکی یک کارمند بهداشتی است که در تهیه و آزمایش نمونه از بیماران به پزشک یا ارائه دهنده اصلی بهداشت کمک می کند تا تشخیص بهتری پیدا کند.

شغل ترکیبی یک متخصص پزشکی بسیار تقاضا می کند: با این حال ، می توان برای افزایش رضایت شغلی و ایجاد انگیزه بیشتر در افرادی که می خواهند فن آوری پزشکی داشته باشند ، دستمزد بهبود یابد.

شرح شغل برای Med Techs: یک Med Tech چه کاری انجام می دهد؟

تصویر

شرح وظایف پزشکی پزشکی کاملاً گسترده است: ممکن است از مجموعه ای از نمونه گرفته تا کمک به بیماران پرستار تا آزمایش های تشخیصی و حتی تحقیقات متفاوت باشد. نمونه هایی که برای تعیین منبع مشکلات سلامتی شما جمع آوری شده اند می توانند ادرار ، خون ، بزاق ، مایع مغزی نخاعی ، مایع آسیت (مایعات از شکم متورم ، معمولاً در بیماری مزمن کلیه) ، مو ، ناخن و غیره باشند.

یک پزشک پزشکی در برخی از بیمارستان ها به یک دلیل خوب دستیار پرستاری گفته می شود: این فناوری ممکن است به لباس پوشیدن و استحمام بیماران کمک کند ، وعده های غذایی را سرو کند ، به بیماران در هنگام تغذیه کمک کند و به بیماران کمک کند از تخت به سمت صندلی های چرخدار خود حرکت کنند. حجم کار برای یک فناوری پیشرفته زیاد است: به همین دلیل است که آنها …