تماشای Material You “به روش های فیزیکی بیشتر” [Video]

طراحی گوگل امروز به اشتراک گذاشته شده است ویدیویی «کلاژی از آزمایش‌های متحرک با الهام از #MaterialDesign، به‌ویژه Material You.

در کمتر از دو دقیقه، این اوج آثار هنری است که توسط استودیوی طراحی گوگل ساخته شده است سفارش داده شده است و در طول ماه اوت به اشتراک گذاشته شده است. در این میان صدای Zelig Sound مسئول صدایی است که در پشت کار انیمیشن می شنوید.

ما عناصر متداول Material You را می بینیم که در طول این حلقه ویدیویی به صورت اشیاء سه بعدی بازسازی شده اند. این شامل ساعت اسکالوپ آنالوگ، ویجت ضبط سریع شبدر شکل Google Keep، یک کارت تقویم، سوئیچ‌های قرص‌دار و نمادهای تم است.

در 42 ثانیه، نسخه‌ای از ویجت Turntable YouTube Music را می‌بینیم که به کنترل‌های رسانه برای اندازه‌های مختلف صفحه نمایش، از جمله تلفن‌ها و تبلت‌ها تبدیل می‌شود. اگر آشنا به نظر می رسد، مربوط به اولین Material You Reel در I/O 2021 است. برنامه Calculator نیز در کنار پخش کننده موسیقی و آنچه که به وضوح Google Calendar است، به همان شیوه عمل می کند. این صحنه به‌طور مبهم تغییر اندازه پنجره را تکرار می‌کند و برنامه‌ها را متناسب با آن تطبیق می‌دهد، شاید در تبلت‌های اندرویدی.

یکی دیگر از لمس‌های خوب در انتها، پیکسل 6 در کنار جسمی است که هنگامی که شما به آن ضربه نمی‌زنید مانند ساعت روی صفحه قفل می‌چرخد. همچنین اشاره ای به Roboto Flex وجود دارد که شامل یک صندلی است.

این “قرار توسعه” به ویژه نشان دهنده هیچ مسیر آینده نیست، اما همچنان یک ویدیو سرگرم کننده است کاوش مواد شما:

مطالب پیشنهادی  Google Play شماره نسخه برنامه را بازیابی می کند [U]

مطالب بیشتر شما:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور