Majestic در brightonSEO، سپتامبر 2023 –

محل برگزاری brightonSEO  سپتامبر 2023.

Majestic سال ها حامی و شرکت کننده دائمی در brightonSEO بوده است. این یکی از سرگرم کننده ترین رویدادهای تقویم ما است و ما آن را بسیار جدی می گیریم!

در این رویداد سپتامبر، می توانید ما را پیدا کنید…

  • حمایت مالی از نوشیدنی ها در پادکست SEO Mindset
  • حمایت از سفیر بزرگوار بیل هارتزر، که در مورد تجزیه و تحلیل پیوند صحبت خواهد کرد
  • مدتی را با دوستان قدیمی و جدید سپری کنید، در حالی که همه شما را به نمایشی از Majestic در غرفه شماره 16 دعوت می کنیم.

عصر چهارشنبه، SEO Mindset و Search with Candor به نیروها می پیوندند تا یک پادکست زنده را در مقابل مخاطبان زنده از Projects the Lanes به شما ارائه دهند. ما چیزهای بسیار خوبی در مورد رویداد سال گذشته شنیده ایم و در مورد این رویداد بسیار هیجان زده هستیم.

ذهنیت سئو با سایر پادکست های سئو تفاوت دارد زیرا بر رشد شخصی و پیشرفت شغلی تمرکز دارد. عناوین قبلی شامل سندروم خیانتکار، فرسودگی شغلی و اضطراب بود. به میزبانی تظمین سلیمان، سارا مک داول، و جک چمبرز وارد، ذهنیت سئو در بسیاری از برنامه های امسال برجسته شده استباید گوش کردجمع بندی پادکست.

رویداد امسال با موضوع موضوعی “مدیریت سطوح انرژی در کنفرانس ها” برگزار می شود. و برای کمک به استقرار شما، Majestic بسیار مفتخر است که با تهیه نوشیدنی و تنقلات برای عصر از این رویداد حمایت می کند.

اگر در حال خواندن این مطلب هستید و فکر می کنید که دوست دارید بخشی از آن مخاطب باشید، خوش شانس هستید! بلیت‌های جلسه رایگان است و در eventbrite موجود است.

مطالب پیشنهادی  Jabra Elite 7 Pro با Google Assistant به 140 دلار یا بیشتر کاهش می یابد

https://www.eventbrite.co.uk/e/managing-energy-levels-at-conferences-live-podcast-plus-a-free-drink-tickets-662491398607

اگر علاقه دارید، اما نمی توانید آن را ادامه دهید، می توانید این رویداد را به صورت زنده در کانال یوتیوب Silicon Brighton تماشا کنید.


ما خوشحالیم که بیل هارتزر تمام راه را از ایالات متحده طی کرده است تا در اولین سئوی درخشان درخشان خود ظاهر شود. بیل یک چهره شناخته شده در صنعت با استعدادهای فراوان است و علاقه خاصی به پیوندها، شبکه ها و نام های دامنه دارد.

اخیراً، بیل در پادکست Majestic SEO در آگوست ظاهر شد، “سئوکاران چگونه باید از نمودارهای پیوند استفاده کنند” و قبلاً یک مجموعه وبینار با بروک سیکورا و کریستین شاچینر با عنوان “درک نحوه تاثیر بک لینک ها بر ترافیک ارگانیک” ارائه کرد.میزبانی شده توسط در واقع تعاملی.

این هفته می‌توانید بیل را در دو مکان پیدا کنید.


با ما در غرفه 16 ملاقات کنید

فیلیپ و تیم بی صبرانه منتظر دیدن همه شما هستند و مشتاقانه منتظر دیدار همه بازدیدکنندگان غرفه 16 هستند.

اگر می‌خواهید به آنجا بروید و بگویید «سلام»، ما دوست داریم در مورد سئو، بازاریابی دیجیتال گپ بزنیم، یا شاید حتی داده‌ها و ترفندهای جالبی را به شما نشان دهیم که نمی‌دانستید با Majestic امکان‌پذیر است.

  • شاید سال‌ها پیش از ما استفاده می‌کردید و می‌خواهید ببینید چه چیزی جدید است؟
  • شاید در مورد نمودارهای پیوند فوری ما شنیده باشید و بخواهید بدانید که چگونه خودتان را بسازید؟
  • احتمالاً نمی دانستید که می توانید بک لینک ها را مرتب کنید، بر اساس جایی که در صفحه پیوند را پیدا کردیم
  • … یا نخوانده بودید که فهرست تاریخی همه پیوندهایی را که ما از سال 2006 پیدا کرده ایم نشان می دهد!
مطالب پیشنهادی  LG V50 ThinQ به روز رسانی اندروید 12 خود را دریافت می کند

اگر چیزی در مورد Majestic دارید با ما همراه باشید. ما دوست داریم شما را ملاقات کنیم.


و جای دیگر….

ما فقط در brightonSEO برای چت نیستیم در باره با شکوه… علاوه بر نمایشگاه، برخی از تیم ما به عنوان بازیکنان معمولی در brightonSEO شرکت می کنند! ما چند نفر از اعضای تیم داریم که از جلسات آموزشی در سطح جهانی استفاده می کنند، از رویدادهای حاشیه ای لذت می برند و مجموعه عالی بلندگوها را بررسی می کنند.

امیدوارم آنجا ببینمت!

با شکوه

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور