Majestic در brightonSEO، آوریل 2024

محل برگزاری brightonSEO  سپتامبر 2023.

Majestic سال ها حامی و شرکت کننده دائمی در brightonSEO بوده است. این یکی از سرگرم کننده ترین رویدادهای تقویم ما است و ما آن را بسیار جدی می گیریم!

در این رویداد ماه آوریل، می توانید ما را پیدا کنید…

  • حمایت مالی از نوشیدنی ها در پادکست SEO Mindset
  • حمایت از سفیر Majestic Krzysztof Marzec که در مورد لینک بیلدینگ صحبت خواهد کرد
  • گذراندن مدتی با دوستان قدیمی و جدید، در حالی که همه شما را به نمایشی از Majestic در غرفه شماره 15 دعوت می کنیم.

چهارشنبه عصر، ذهنیت SEO یک پادکست زنده را در مقابل مخاطبان زنده از Projects the Lanes برای شما به ارمغان می آورد.

عکسی که توسط یکی از کارمندان مجستیک میزبان سارا مک داول، تازمین سلیمان و جک چمبرز وارد در ضبط زنده پادکست SEO Mindset در brightonSEO در سپتامبر 2023 گرفته شده است.
عکسی که توسط یکی از کارمندان مجستیک میزبان سارا مک داول، تازمین سلیمان و جک چمبرز وارد در ضبط زنده پادکست SEO Mindset در brightonSEO در سپتامبر 2023 گرفته شده است.

ذهنیت سئو با سایر پادکست های سئو تفاوت دارد زیرا بر رشد شخصی و پیشرفت شغلی تمرکز دارد. عناوین قبلی شامل سندروم خیانتکار، فرسودگی شغلی و اضطراب بود. به میزبانی تظمین سلیمان و سارا مک داولذهنیت سئو در بسیاری از پادکست‌های جمع‌آوری شده «باید گوش کرد» ارائه شده است.

این رویداد در مورد “اهمیت واقعی بودن شما” است و برای کمک به استقرار شما، Majestic بسیار مفتخر است که با تهیه چند نوشیدنی برای عصر از رویداد حمایت می کند.

اگر در حال خواندن این مطلب هستید و فکر می کنید که دوست دارید بخشی از آن مخاطب باشید، خوش شانس هستید! بلیت‌های جلسه رایگان است و در eventbrite موجود است.

اگر علاقه دارید، اما نمی توانید آن را ادامه دهید، می توانید این رویداد را به صورت زنده در کانال یوتیوب Silicon Brighton تماشا کنید.


کریستوف مارزک در لینک بیلدینگ

کریستوف مدیرعامل DevaGroup است، آژانسی با عنوان Google Premier Partner و Google Rising Star. او بیش از 19 سال تجربه SEM دارد. او بهترین آژانس ها و خانه های رسانه ای را مستقیماً برای گوگل آموزش داده است.

ضربه سر کریستوف مارزک
ضربه سر کریستوف مارزک

در این سخنرانی، کریستوف در مورد چگونگی رویکرد بهتر لینک بیلدینگ صحبت خواهد کرد. او به شما در مورد تفاوت در پارامترهای پیوند، انواع و اینکه کدام پیوندها موثرتر از سایرین هستند، می گوید. او همچنین دیدگاه بین المللی لینک بیلدینگ را ارائه خواهد کرد.

می‌توانید کریستوف را در حال ارائه یک سخنرانی در مورد «گوگل چه نوع پیوندهایی را دوست دارد؟» بیابید. در سندیکای 1 و 2 پنجشنبه 25 ساعت 9:30 صبح.


با ما در غرفه 15 ملاقات کنید

فیلیپ و طیبه بی صبرانه منتظر دیدن همه شما هستند و مشتاقانه منتظر دیدار همه بازدیدکنندگان غرفه 15 هستند.

اگر می‌خواهید به آنجا بروید و بگویید «سلام»، ما دوست داریم در مورد سئو، بازاریابی دیجیتال گپ بزنیم، یا شاید حتی داده‌ها و ترفندهای جالبی را به شما نشان دهیم که نمی‌دانستید با Majestic امکان‌پذیر است.

  • شاید سال‌ها پیش از ما استفاده می‌کردید و می‌خواهید ببینید چه چیزی جدید است؟
  • شاید در مورد نمودارهای پیوند فوری ما شنیده باشید و بخواهید بدانید که چگونه خودتان را بسازید؟
  • احتمالاً نمی دانستید که می توانید متن پیوند را بر اساس جایی که در صفحه پیوند را پیدا کردیم مرتب کنید
  • … یا نخوانده بودید که فهرست تاریخی همه پیوندهایی را که ما از سال 2006 پیدا کرده ایم نشان می دهد!

اگر چیزی در مورد Majestic دارید با ما همراه باشید. ما دوست داریم شما را ملاقات کنیم.


و جای دیگر….

ما نه تنها در brightonSEO هستیم تا در مورد Majestic گپ بزنیم… علاوه بر نمایشگاه، برخی از تیم ما به عنوان بازیکنان معمولی در brightonSEO شرکت می کنند! ما چند عضو تیم داریم که از جلسات آموزشی در سطح جهانی استفاده می کنند، از رویدادهای حاشیه ای لذت می برند و مجموعه عالی بلندگوها را بررسی می کنند.

امیدوارم آنجا ببینمت!

با شکوه