Majestic برای خروج از بازار روسیه

همه ما از بحران انسانی در اروپا که با تهاجم روسیه به اوکراین به وجود آمده است، متاثر شده ایم. به عنوان یک تجارت بریتانیایی، ما دوستان، همکاران و شراکت تجاری در سراسر اروپا داریم. به عنوان یک تیم، قلب ما برای همه کسانی است که تحت تأثیر این درگیری وحشتناک قرار گرفتند.

ما هیچ تمایلی نداریم که به دنبال این باشیم که خود را به عنوان منبع قدرت در این بحران وحشتناک قرار دهیم. تخصص Majestic در داده های پیوند است، نه تضاد. افرادی بسیار واجد شرایط تر از ما برای اظهار نظر در مورد این وحشت ها هستند و معتقدند که درست است که به آنها فضای لازم برای انجام این کار داده شود.

با رعایت این اصل، ما می‌خواهیم لحظه‌ای وقت بگذاریم و راهنمای فهرستی از سازمان‌هایی که به دنبال کمک‌های مالی برای اوکراین هستند از SERanking برجسته کنیم.

در حالی که در زمان آشفتگی دشوار است، باید ارزیابی کنیم که چگونه بحران در حال گسترش در اوکراین بر استراتژی بازاریابی و تجاری ما تأثیر می گذارد.

ما پیش‌بینی می‌کنیم که تأثیر تغییرات نظارتی باعث شود که Majestic دیگر یک سرویس قابل دوام برای اکثر متخصصان SEO و بازاریابی دیجیتال در روسیه نباشد.

تحریم ها و اقدامات اعمال شده توسط ایالات متحده، بریتانیا و اتحادیه اروپا منجر به پیچیدگی فزاینده تجارت بین المللی با شرکت های روسیه و بلاروس شده است. پیش بینی می شود که این اقدامات از ایجاد اشتراک های جدید توسط مشتریان بانک های روسی جلوگیری می کند و همچنین از تمدید دوره ای خدمات موجود جلوگیری می کند.

دیگر مناسب نیست Majestic خدمات خود را در فدراسیون روسیه بازاریابی کند. به عنوان بخشی از لغو فعالیت بازاریابی، پلت فرم زبان روسی در ru.majestic.com متوقف خواهد شد. ما می دانیم که زبان جدا از مرزهای سرزمینی است، و بابت ناراحتی پیش آمده از روسی زبانان در سرتاسر جهان به خاطر ناراحتی ناشی از این امر عذرخواهی می کنیم. ما به ارائه خدماتی با پشتیبانی از تعدادی زبان دیگر در Majestic.com ادامه خواهیم داد.