MainOne وارد ساحل عاج می شود و پایگاه داده خود را گسترش می دهد | دانش مرکز داده

(Capacity Media) — MainOne، یک شرکت Equinix، راه‌اندازی مرکز داده Tier III، AB1.2، با دسترسی آزاد، خنثی از حامل خود را در VITIB، Grand Bassam، ساحل عاج تأیید کرد.

این خبر بر اساس فرود کابل زیردریایی MainOne و راه اندازی مرکز داده اولیه آن در سال 2019 در ساحل عاج است.

هدف MainOne از طریق توسعه، تقویت تحول دیجیتال، تقویت نوآوری، و حمایت از تقاضای رو به رشد برای پردازش داده، ذخیره سازی و اتصال در ساحل عاج و در سراسر آفریقای غربی فرانسوی زبان است.

با راه‌اندازی مرکز داده جدید ما در ساحل عاج، ما وارد مرحله هیجان‌انگیز تحول برای کسب‌وکارها می‌شویم، زیرا فرصتی عالی برای استقبال از مشتریان بیشتر در اکوسیستم دیجیتال غنی ما، مرتبط با بازیگران دیجیتال اصلی در منطقه، فراهم می‌کند. Etienne Kouadio Doh، مدیر کشوری MainOne در ساحل عاج، گفت: و ارائه 100٪ اتصال به‌روز به اینترنت.

ما انتظار داریم که این مرکز پیشرفته به کاتالیزوری برای نوآوری دیجیتال تبدیل شود، زیرساختی قوی برای رونق شرکت‌ها فراهم کند و ساحل عاج را به عنوان قطب دیجیتال منطقه آفریقای غربی فرانسه تقویت کند.

MainOne به مشتریان ساحل عاج دسترسی به طیف وسیعی از راه حل های دیجیتال درجه یک سازمانی با دسترسی به خدمات جهانی و مبادلات اینترنتی، از جمله تبادل اینترنت آمستردام که در مرکز داده میزبانی می شود، می دهد.

علاوه بر این، تسهیلات جدید سیستم‌های امنیتی پیشرفته، فن‌آوری‌های نسل بعدی، گواهی‌های جهانی، پشتیبانی متخصص در داخل کشور و بزرگترین اکوسیستم بهم پیوسته منطقه را برای ارائه بالاترین سطوح قابلیت اطمینان ارائه خواهد کرد.

مشتریان همچنین به بیش از 240 مرکز داده در 32 کشور از طریق خدمات اتصال اختصاصی در مرکز داده ما از طریق پلت فرم Equinix دسترسی خواهند داشت.

در ماه مه سال جاری، MainOne قابلیت های اتصال خود را با استفاده از Equinix Fabric گسترش داد تا دسترسی به شبکه خود را گسترش دهد و به مشتریان سازمانی اتصال به ارائه دهندگان ابر، بازارهای راه دور و زیرساخت های محلی را بدهد.

این مقاله ابتدا در Capacity Media منتشر شد

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور