Magic Eraser به همراه ویژگی‌های Google Photos بیشتر به Google One می‌آیند

Google Photos با سهولت یافتن، سازمان‌دهی، ویرایش و اشتراک‌گذاری عکس‌ها و ویدیوها، به شما کمک می‌کند بیشترین بهره را از عکس‌ها و ویدیوهای خود ببرید. و در چند سال گذشته، ابزارهای ویرایش مبتنی بر هوش مصنوعی، مانند پاک کن جادویی، را به جدیدترین تلفن‌های پیکسل اضافه کرده‌ایم.

اکنون ما Magic Eraser و سایر ویژگی های ویرایش پیشرفته را برای افراد بیشتری آورده ایم. از امروز، اعضای Google One – در Android و iOS – و همه کاربران Pixel می‌توانند از Magic Eraser، یک جلوه ویدیویی جدید HDR و سبک‌های کولاژ منحصر به فرد لذت ببرند. به‌علاوه، اعضای Google One برای سفارش‌های چاپی ارسال رایگان دریافت خواهند کرد. نگاهی بیندازید که چگونه می توانید از این ابزارها برای استفاده حداکثری از خاطرات خود استفاده کنید.

فتوبمبرها را با پاک کن جادویی پاک کنید

زمانی که فکر می کنید عکسی عالی دارید، خسته کننده است، فقط در پس زمینه موارد حواس پرتی را کشف می کنید. Magic Eraser حواس‌پرتی‌ها را در عکس‌های شما تشخیص می‌دهد، مانند بمب‌افکن عکس یا خطوط برق، بنابراین می‌توانید تنها با چند ضربه آن‌ها را حذف کنید. همچنین می توانید سایر مواردی را که می خواهید پاک کنید دایره یا قلم مو بزنید و Magic Eraser آنها را ناپدید می کند. بعلاوه، Camouflage in Magic Eraser می‌تواند رنگ اشیاء را در عکس شما تغییر دهد تا به آنها کمک کند تا به طور طبیعی با بقیه عکس ترکیب شوند – تمرکز را روی چیزهایی که مهم هستند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  استارت آپ های اوکراینی در حال ساختن برای آینده هستند