Magento 2 AVIF پشتیبانی می کند؟ بومی و با پسوند!

معرفی

هر فروشگاه آنلاین تصاویر زیادی را نشان می دهد – عکس محصول، تصاویر برند و غیره. اما با همه این تصاویر آمده است چالش ها و فرصت ها برای بهینه سازی. بهینه سازی تصویر چیز جالبی است. شما می توانید کارهای زیادی برای بهینه سازی آنها انجام دهید، به عنوان مثال، کیفیت تصاویر را تغییر دهید، عمق رنگ را کاهش دهید و ابرداده ها را حذف کنید. بهتر است به فرمت تصویر با فشرده سازی بالاتر تغییر وضعیت دهید. فرمت های جدید تصویر در حال بررسی هستند. اما یا مفید نیستند یا هنوز به اندازه کافی پذیرفته نشده اند. ولی AVIF توسط تمام شرکت های بزرگ فناوری و مرورگر در سراسر جهان تاسیس شد از جمله گوگل، اپل و موزیلا.

راه حل بومی Magento

نصب پشتیبانی AVIF در Magento CMS برای مدتی دشوار بوده است. خوشبختانه، برخی از توسعه دهندگان به سختی روی این مشکل کار کرده اند و راه حل هایی را پیدا کرده اند. هر دو راه حل تبدیل محلی و خودکار را ارائه می دهند.
لطفا توجه داشته باشید که این پست حمایت مالی نمی شود. از آنجایی که هیچ نسخه آزمایشی رایگانی از Magento وجود ندارد، نمی‌توانیم آن‌ها را به صورت جداگانه روی رایانه‌های خود آزمایش کنیم. با این حال، چندین منبع تایید می کنند که هر دو افزونه به خوبی کار می کنند، بنابراین ما شما را تشویق می کنیم در صورت تمایل آنها را امتحان کنید. همچنین، طبق یک درخواست کشش Github، Magento به زودی پشتیبانی بومی را برای هدرهای AVIF اضافه خواهد کرد.

پسوند Ultimate Image Optimizer

افزونه Ultimate Image Optimizer برای Magento 2

اولین افزونه ای بود که از تصاویر AVIF برای فروشگاه های Magento 2 پشتیبانی می کرد. علاوه بر تبدیل محلی و خودکار AVIF، تصاویر WebP و تصاویر اصلی به عنوان جایگزین در دسترس هستند. علاوه بر این، توسعه دهندگان گزینه های بارگذاری تنبل و پشتیبانی شبکیه را اضافه کرده اند که به فروشگاه های Magento 2 راه حل کاملی برای بهینه سازی تصویر می دهد. مشتریان آنها از بهبود زمان بارگذاری صفحه و تصاویر با کیفیت بالا سود می برند.

magento2-next-gen-images

Jisse Reitsma، بنیانگذار Yireo، ماژول Magento را ارائه می دهد که دقیقاً همین کار را انجام می دهد. او آن را به عنوان یک ماژول برای پشتیبانی از تصاویر NextGen را اضافه کنید. کسانی که عاشق Magento و بهینه سازی تصویر هستند، کارهای Yireo را قبلا دیده اند، زیرا او ماژول Yireo_Webp2 را حفظ می کند، که تصاویر JPG و PNG را با تصاویر کوچکتر WebP جایگزین می کند. جالب اینجاست که او هیجان زده است در آینده از دیگر فرمت های تصویری نسل بعدی مانند JPEG XL و WebP2 پشتیبانی کنید. این اشتیاق همچنین باعث شده است که ماژول WebP موجود خود را با ماژول نظری AVIF در ماژول تصویر نسل بعدی ادغام کند. به زودی، برنامه های افزودنی می توانند شامل یک CLI برای تولید این تصاویر از قبل به جای تولید آنها در زمان کوتاه باشند. پیشنهاد می‌کنم از صفحه ماژول او در Packagist یا پست وبلاگش دیدن کنید، جایی که او اطلاعات بیشتری درباره وضعیت فعلی افزونه و همچنین خطاهایی که هنگام فعال‌سازی ماژول‌های AVIF روی سرور مشاهده می‌کند، مانند بهینه‌نکردن view.xml می‌دهد. آیا یک ماژول / افزونه AVIF نیز ایجاد کرده اید؟ به ما اطلاع دهید تا بتوانیم آن را به لیست اضافه کنیم.

به روز رسانی: Cloudimage.io

Cloudimage.io یک افزونه Magento 2 برای تصاویر واکنش‌گرا در قالب‌های نسل بعدی ارائه می‌کند. استفاده از اتوماسیون برای ارائه تصاویر شما در فرمت بهینه (WebP، AVIF، JPEG بهینه شده)، وضوح و کیفیت باعث می شود تصاویر شما با کیفیت بالا به نظر برسند و به سرعت در هر پهنای باندی بارگذاری شوند. با استفاده از ویژگی‌های بارگذاری تنبل و پیشرونده، Cloudimage همچنین اندازه کانتینر را برای بازدیدکنندگان شما تشخیص می‌دهد و تصاویر با اندازه مناسب را برای آنها ارسال می‌کند. Cloudimage یک CDN است که به محض افزایش تقاضای شما برای تغییر تصویر، یک طرح رایگان با قیمت‌های منصفانه ارائه می‌دهد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  نحوه استفاده از تصاویر AVIF در وردپرس