Madden NFL 23 به Stadia نمی آید [Updated]

Electronic Arts برخی از اولین جزئیات عنوان بعدی سری Madden را به اشتراک گذاشته است، اما سیگنال های متفاوتی در مورد اینکه آیا Madden NFL 23 به Stadia می آید یا نه وجود دارد.

به روز رسانی: ما اکنون تأیید می کنیم که Madden NFL 23 قرار نیست برای Stadia بیاید.

هنگامی که Stadia بازی Madden NFL 21 را در سال 2021 دریافت کرد، البته چند ماه دیرتر از سایر پلتفرم‌ها، این یک معامله بزرگ برای سرویس استریم بود زیرا Madden یکی از اصلی‌ترین فرنچایزهایی است که گیمرها انتظار دارند. برعکس، Madden NFL را برای کسانی که کنسول بازی ندارند نیز قابل دسترس کرد.

همه چیز در اواخر همان سال ثابت ماند و Madden NFL 22 در Stadia در کنار سایر پلتفرم‌های اصلی بازی راه‌اندازی شد. با آن راه اندازی به موقع تر، به نظر می رسید Stadia در آینده “قفلی” برای Madden باشد.

امروز، الکترونیک آرتز پیشرفت‌هایی را که با Madden NFL 23 ارائه می‌شود، از جمله یک “Field Sense” جدید (یا همانطور که آن‌ها آن را سبک طراحی می‌کنند، ارائه کرد.رشتهاحساس، مفهوم“) سیستم، انحصاری برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S، که گیم پلی و نتایج واقعی تری را به ارمغان می آورد. همچنین چند پیشرفت دیگر برای ویژگی‌های موجود مانند حالت فرانچایز و Madden Ultimate Team وجود دارد.

با این حال، همانطور که دانکن اشاره کرد از Cloud Gaming Xtreme، در بیانیه مطبوعاتی پلتفرم هایی که طرفداران فوتبال می توانند انتظار راه اندازی Madden NFL 23 را داشته باشند و Stadia به طور قابل توجهی از دست رفته است را فهرست می کند.

Madden NFL 23 در اورلاندو، فلوریدا و مادرید، اسپانیا توسط EA Tiburon توسعه یافته است و در 19 آگوست در سراسر جهان برای PlayStation®4، PlayStation®5، Xbox One، Xbox Series X|S، PC از طریق برنامه EA برای Windows، Origin™، Steam® در دسترس خواهد بود. و فروشگاه Epic Games.

در حالی که در ابتدا به نظر می رسد این نشانه بدی برای پتانسیل بازی برای عرضه در Stadia باشد، دیلان روسل خودمان متوجه شد که هنگام اشتراک گذاری پیوند پیش خرید (مثلاً در Slack، همانطور که در زیر مشاهده می کنید) برای Madden NFL 23، یک ذکر واضح Stadia در توضیحات پیوند.

Madden NFL 23 را پیش خرید کنید
موجود بر روی PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S، Stadia و PC. در 19 اوت 2022


به روز رسانی: نماینده الکترونیک آرتز تایید کرده است 9to5Google که Madden NFL 23 منتشر نمی شود Stadia. بهترین سناریو برای طرفداران فوتبال Stadia این است که بازی ممکن است در تاریخ دیگری از راه برسد، اما برای امروز این یک ضرر بزرگ برای پلتفرم و برای گیمرهای ابری است.

(بقیه این مقاله برای نشان دادن وضعیت بازی ویرایش شده است.)


برخی امیدوار بودند که این فقط نمونه دیگری از چیزی باشد که جامعه Stadia از آن به عنوان “logogate” یاد می کند، جایی که در بازی آینده Stadia، لوگوی Stadia از بازاریابی رسمی آن حذف می شود. یا، این امکان وجود دارد که برنامه‌های مربوط به پورت Stadia در Madden NFL 23 به جای لغو کامل، به تعویق افتاده باشد.

ما برای تأیید با EA و Google تماس گرفتیم، اما آنها قبل از انتشار اولیه پاسخی ندادند.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور