لوئیز «خانم لو» بنت-کاورلی در Google Doodle مورد تقدیر قرار گرفت

لوئیز “خانم لو” بنت-کاورلی امروز در مناطق منتخب با یک Google Doodle اختصاصی به مناسبت تولد 103 سالگی او تجلیل می شود.

بنت-کاورلی در 7 سپتامبر 1919 در جامائیکا متولد شد و در شهر اسپانیایی بزرگ شد و سرانجام در کینگستون تحصیل کرد. شاعری مشتاق، آثار منتشر شده او در ساندی گلینر او را به دلیل استفاده از پاتوآ در شعرش به شهرت رساند.

در سال 1942، بنت اولین کتاب شعر خود را منتشر کرد. آیات گویش. این به او کمک کرد تا بورسیه شورای بریتانیا را برای حضور در آکادمی معتبر سلطنتی هنرهای دراماتیک (RADA) در لندن کسب کند. بنت، اولین دانش آموز سیاه پوست در مؤسسه آموزشی، یک پیشگام به تمام معنا بود. او به کار در بی بی سی ادامه داد و مجری برنامه بود کارناوال کارائیب برنامه رادیویی همه در حین ادامه تحصیل.

او پس از پایان تحصیلاتش، مجری برنامه های دیگری مانند شب مهمان غرب هند و قبل از بازگشت به جامائیکا در سال 1956 در شرکت‌های تئاتر متعددی در بریتانیا بازی کرد. بنت سپس به عنوان افسر نمایش و بعداً مدیر کمیسیون رفاه اجتماعی جامائیکا کار کرد.

در این نقش، لوئیز “خانم لو” بنت کاورلی در سراسر کشور نقل مکان کرد تا مربیان روستا و افسران منطقه ای را با کارگاه هایی مانند بازی سازی، بداهه نوازی و غیره آموزش دهد. او همچنین به سخنرانی در مورد فولکلور جامائیکا در ایالات متحده، کانادا و انگلستان ادامه داد.

بنت در ادامه به چهره و مجری برنامه های رادیویی تبدیل شد با لوئیز بخند و دیدگاه های خانم لو، و حلقه دینگ، یکی از طولانی ترین برنامه های تلویزیونی کودکان صبح شنبه که در برنامه های ملی کمیسیون پخش جامائیکا (JBC) پخش می شود.

مطالب پیشنهادی  Android به برنامه‌ها اجازه می‌دهد تجربه‌های متقابل دستگاهی را ایجاد کنند

در سال 1998، دولت جامائیکا بنت را به عنوان سفیر فرهنگی کشور منصوب کرد. او همچنین توسط ملکه الیزابت دوم به نشان شایستگی اعطا شد. بنت قهرمان زبان و فرهنگ کشورش بود و جامائیکایی ها را تشویق کرد که به هر دو افتخار کنند.

Google Doodles بیشتر:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور