گرامیداشت روز لو گریگ با بچه های شیکاگو

ALS – همچنین به عنوان اسکلروز جانبی آمیوتروفیک یا بیماری لو گریگ شناخته می شود – یک بیماری عصبی پیشرونده است که بر عملکرد عضلات تأثیر می گذارد. استیو که با ALS زندگی می کند، فقط از چشمان خود و برنامه اندروید Look to Speak برای اعلام شروع بازی در Wrigley Field استفاده می کند. شما می توانید این بازی را ساعت 19:05 سی تی تماشا کنید. گوگل و MLB همچنین در آن شب یک بازپخش از جشن شروع بازی را در کانال های رسانه های اجتماعی خود ارسال خواهند کرد. MLB همچنین این لحظه را در MLB.com و MLB Network برجسته خواهد کرد.

استیو می‌گوید: «استفاده از چشمانم برای برقراری ارتباط با تلفنم»، فناوری‌هایی مانند آن از Google می‌تواند یک تغییر معجزه‌آمیز بازی به عنوان فردی که با ALS زندگی می‌کند، باشد. «اعتماد دارم بازی امشب با Cubs و Google می‌تواند سطح فناوری کمکی را بالا ببرد و روند ایجاد ابزارهای نوآورانه مفید برای افراد دارای معلولیت شدید را ادامه دهد.»

ما Look to Speak را در پایان سال 2020 به‌عنوان یک برنامه اندرویدی که برای افراد دارای مشکلات گفتاری و اختلالات حرکتی طراحی شده است، راه‌اندازی کردیم. با این برنامه، افراد فقط می توانند به چپ، راست یا بالا نگاه کنند تا به سرعت آنچه را که می خواهند بگویند از لیست عبارات انتخاب کنند.

Look to Speak برای همه در دسترس است و با Android 9.0 و بالاتر از جمله Android One سازگار است. آن را در g.co/looktospeak دانلود کنید و در Android.com/accessibility درباره کارهایی که در دنیای دسترس‌پذیری انجام می‌دهیم بیشتر بدانید.

مطالب پیشنهادی  22 محصولی که گوگل در سال 2022 راه اندازی کرد
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور