نگاهی به 75 سال آینده NHS

امروز هفتاد و پنجمین سالگرد NHS است. در سال 1948، بنیان‌گذاران نمی‌توانستند پیشرفت‌های انجام‌شده یا مقیاس خدمات را تصور کنند، در حال حاضر روزانه 1.6 میلیون نفر را درمان می‌کنند و هفتمین کارفرمای بزرگ جهان هستند.

Google برای چندین سال با NHS همکاری کرده است و همانطور که NHS این سالگرد مهم را جشن می گیرد، ما مشتاقانه منتظر تعمیق این همکاری ها در سال ها و دهه های آینده هستیم.

گزارش اخیر ما، با مشارکت کنفدراسیون NHS و Ipsos، نشان داد که فناوری نقش بسیار بیشتری را در 75 سال آینده ایفا خواهد کرد. مردم می خواهند از فناوری برای تعامل با سیستم سلامت، دسترسی به اطلاعات بهداشتی و حفظ سلامت خود استفاده کنند. اما آنها فاقد اعتماد به نفس و ابزار لازم برای انجام این کار هستند.

پانل های دانش جستجو و وضعیت سلامت

در Google، ما متعهد هستیم که از افراد برای داشتن ابزارهای مورد نیازشان پشتیبانی کنیم، با ارائه اطلاعات بهداشتی قابل دسترس با کیفیت بالا، ابزارهای پوشیدنی و موبایلی به آنها قدرت دهیم تا مسئولیت سلامتی خود را بر عهده بگیرند.

هر روز افرادی به جستجوی گوگل می آیند و به دنبال اطلاعات قابل اعتماد در مورد بیماری ها و علائم مختلف هستند. بیش از نیمی از شهروندان اتحادیه اروپا قبل از مراجعه به یک متخصص مراقبت های بهداشتی به دنبال اطلاعات بهداشتی آنلاین هستند.

برای کمک به آنها در دسترسی به اطلاعات قابل اعتماد، پانل‌های دانش ما به محتوایی از منابع معتبر اشاره می‌کنند که صدها بیماری از سرماخوردگی گرفته تا اضطراب را پوشش می‌دهد. در بریتانیا، Google برای گسترش پانل‌های دانش وضعیت سلامت با استناد به اطلاعات NHS در مورد بیش از 200 بیماری مانند بیماری عروق کرونر، افسردگی بالینی و موارد دیگر، با NHS همکاری نزدیک داشت.

مطالب پیشنهادی  Google Play Live 2022: 3 چیز قابل انتظار

YouTube Health و NHS

در YouTube Health، ما با آکادمی کالج‌های سلطنتی پزشکی و NHS همکاری کردیم تا مجموعه‌ای از اصول را ایجاد کنیم تا به سازمان‌های NHS، موسسات خیریه سلامت و متخصصان بهداشتی دارای مجوز در هسته اصلی تلاش‌هایمان برای ارائه اطلاعات معتبر برای مردم کمک کنیم. این به این سازمان‌ها و متخصصان امکان می‌دهد در ویژگی‌های بهداشتی ما در بریتانیا ظاهر شوند، که به بینندگان کمک می‌کند محتوای بهداشتی معتبری پیدا کنند.

برای کمک به پر کردن قفسه‌های محتوای سلامت YouTube با اطلاعات باکیفیت و جذاب، ما از نزدیک با هشت مرکز NHS (مانند بیمارستان Great Ormond Street Hospital) و خیریه NHS که مجموعاً بیش از 350 ویدیو در مورد موضوعات مختلف سلامت ایجاد کرده‌اند، همکاری کرده‌ایم. در طول دو سال گذشته ما همچنین در حال کار با کانال یوتیوب NHS هستیم که محتوای آن از زمان شروع همه‌گیری بیش از 35 میلیون بازدیدکننده داشته است.

به همین دلیل است که ما از متخصصان بهداشتی دارای مجوز نیز دعوت می‌کنیم تا در ویژگی‌های سلامت ما ظاهر شوند و به جامعه رو به رشد پزشکان NHS بپیوندند که ما از آنها حمایت می‌کنیم تا تخصص سلامتی خود را در YouTube به اشتراک بگذارند. سازندگانی مانند دکتر سیمی آدجی و دکتر کاران راجان که هر کدام بیش از 1 میلیون مشترک دارند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور