لاجیتک G متناسب با شکل هدفون های بازی متناسب با گوش شما

هدفون های گیمینگ Logitech G Fits به گونه ای ساخته شده اند که خود را به شکل گوش شما در بیاورند و همچنین اتصال غیر بلوتوثی را برای تأخیر کمتر ارائه می دهند.

در حالی که این روزها بلوتوث اساساً به روش استاندارد برای انجام صدای بی سیم تبدیل شده است، این فناوری هنوز دارای محدودیت های اساسی است که باید برطرف شود. برای مثال، در حالی که برخی از برنامه‌ها هماهنگی ویدیو با هدفون‌های شما را به تأخیر می‌اندازند، اما این امر بسیار رایج است که سرعت بازی با صدای بلوتوث هماهنگ نباشد. گیمرهای فضای ابری ممکن است به خصوص متوجه این مشکل شوند، با تأخیر حتی بیشتر بین فشار دادن یک دکمه و شنیدن صدا.

برای رفع همه این موارد، لاجیتک مجموعه جدیدی از هدفون‌های بی‌سیم را راه‌اندازی می‌کند، لاجیتک G فیتس همراه با یک دانگل مخصوص «Lightspeed» – که از طریق USB-A یا با یک آداپتور USB A-to-C متصل می‌شود – همراه است. هم کیفیت صوتی بهتر و هم تأخیر کمتری ارائه می دهد. دانگل Lightspeed باید تقریباً با هر دستگاهی که می‌توانید به آن متصل کنید، از جمله دستگاه‌های اندرویدی مانند Logitech G Cloud دستی جدید کار می‌کند.

با اتصال از طریق Lightspeed، می‌توانید از Logitech G Fits با دستگاه‌های بازی که معمولاً صدای بلوتوث ارائه نمی‌دهند، مانند پلی‌استیشن 5، استفاده کنید. البته، زمانی که به‌دنبال تجربه کامل بازی نیستید، G Fits همچنین می‌تواند از طریق بلوتوث به اکثر دستگاه‌ها متصل شود. هنگام استفاده از بلوتوث، باید بتوانید از «حالت بازی با تأخیر کاهش یافته» استفاده کنید، اگرچه Lightspeed هنوز بهترین گزینه شما برای بازی است.

چیزی که واقعاً Logitech G Fits را از اکثر هدفون‌های دیگر موجود در بازار متمایز می‌کند این است که آنها با گوش‌های Ultimate Logitech ساخته شده‌اند و فناوری قالب‌گیری نور آینده‌نگر آن بخش را به ارمغان می‌آورند. هنگامی که G Fits به راحتی در گوش شما قرار می گیرد، با فشار دادن یک دکمه، چراغ هایی در داخل هدفون چشمک می زنند که باعث می شود نوک های ژل سخت شوند و با شکل کانال گوش شما مطابقت داشته باشند.

در جایی که اکثر هدفون‌ها با ایجاد نوعی «ضد نویز» برای از بین بردن امواج صوتی، حذف نویز را ارائه می‌کنند، Logitech G Fits به گونه‌ای طراحی شده است که تا حد امکان از ورود نویز بیرونی به گوش شما جلوگیری کند. البته، به عنوان هدفون برای “گیمرها”، نورهایی که برای سفت کردن ژل استفاده می شوند، جلوه بصری سرگرم کننده ای نیز ایجاد می کنند.

از نظر مشخصات معمول برای هدفون های بی سیم، Logitech G Fits باید حدود 10 ساعت با شارژ دوام داشته باشد و 12 ساعت دیگر در قاب باتری هنگام استفاده از بلوتوث دوام می آورد. این رقم در هنگام استفاده از Lightspeed به 7 ساعت گوش دادن به اضافه 8 ساعت از کیس کاهش می یابد. لاجیتک ادعا می‌کند که درایورهای 10 میلی‌متری هدفون‌ها صدایی کامل، گرم و دقیق با باس عمیق و قوی را همراه با میکروفون‌های دوتایی شکل‌دهنده پرتو در هر جوانه برای وضوح صدا ارائه می‌دهند.

Logitech G Fits در دو رنگ سیاه و سفید و با قیمت 229 دلار در ماه آینده در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در مورد هدفون:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: