نشتی هدفون های لاجیتک با RGB و دانگل بی سیم

به نظر می‌رسد لاجیتک به بازار بازی‌های موبایلی توجه کرده است، با یک دستگاه بازی ابری جدید دستی در راه است، و اکنون، «G FITS»، یک جفت هدفون واقعاً بی‌سیم که RGB را دقیقاً در گوش‌ها قرار می‌دهد.

نام تجاری Logitech G یکی از شناخته شده ترین محصولات جانبی بازی رایانه شخصی، از کیبورد و ماوس گرفته تا هدفون های سطح بالا بوده است. اما به آرامی، این برند به سایر ابزارهای بازی نیز گسترش یافته است. این شامل VR می شود، جایی که لاجیتک تعدادی هدفون برای Meta Quest 2 تولید کرده است.

اکنون، به نظر می رسد که این شرکت در حال غوطه ور شدن به بازار بازی های موبایل است.

در اوایل این ماه، یک بازی ابری از لاجیتک به بیرون درز کرد که یک دستگاه مجهز به اندروید را نشان می‌داد که با استفاده از Xbox Game Pass و Nvidia GeForce Now طراحی شده است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد لاجیتک در حال کار روی یک جفت هدفون واقعاً بی‌سیم با نام «G FITS» است.

91 موبایل مجموعه‌ای از تصاویر لاجیتک “G FITS” را منتشر کرد که به نظر می‌رسد هدفون‌های بی‌سیم بسیار استاندارد، با کیف شارژ و گوش‌های سیلیکونی، و همچنین نگاهی به اپلیکیشن گوشی هوشمند خود که به گزینه‌های رنگی بیشتر و حداقل تعدادی قابل تنظیم اشاره دارد، منتشر کرد. تنظیمات. با این حال هیچ نشانه ای از ANC وجود ندارد.

ویژگی امضای این هدفون های لاجیتک، دقیقاً مطابق با تمرکز بازی، به نظر می رسد پشتیبانی از RGB در گوشواره ها باشد. مشخص نیست که آیا این قابلیت شخصی‌سازی خواهد بود یا خیر، اما مطمئناً این یک ترفند ساده است.

با این حال، شاید جالب‌تر دانگل‌های USB-A و USB-C باشد که به نظر می‌رسد همراه با هدفون قرار می‌گیرند. احتمالاً اینها امکان اتصال غیر بلوتوثی به رایانه‌های شخصی و سایر دستگاه‌ها را فراهم می‌کنند که احتمالاً با تأخیر کمتر ویژگی کلیدی است.

البته این اولین جفت هدفون واقعا بی سیم لاجیتک نیست. Logitech Zone قبلاً با ANC و یک دانگل USB برای استفاده با رایانه شخصی برای تماس های تجاری با قیمت 299 دلار عرضه شد. منطقی به نظر می رسد که فرض کنیم این ورودی متمرکز بر بازی، چیزهای زیادی از آن هدفون ها یاد خواهد گرفت، شاید با قیمتی قابل دسترس تر.

تاریخ انتشار “G FITS” لاجیتک در حال حاضر نامشخص است، اما منطقی به نظر می رسد که انتظار داشته باشیم آنها با بازی های ابری دستی آینده یا حداقل در یک بازه زمانی مشابه عرضه شوند.

اطلاعات بیشتر در مورد هدفون:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: