تبلیغات خدمات محلی به بیش از 70 نوع کسب و کار گسترش می یابد

به‌عنوان یک کسب‌وکار محلی، مهم است که با جامعه خود در ارتباط بمانید، به‌ویژه زمانی که به کمک کسی نیاز دارند که می‌توانند به آن اعتماد کنند. مثلاً اگر آنها باید فوراً به دندانپزشک مراجعه کنند، نوجوان آنها در مورد امتحان ریاضی بعدی خود مضطرب است یا سگ آنها (مدت زیادی) برای سفر به آرایشگر عقب مانده است.

اینجاست که تبلیغات خدمات محلی وارد می‌شود. و اکنون، بیش از 70 نوع کسب‌وکار می‌توانند از تبلیغات خدمات محلی برای دسترسی به افرادی که به کمک افراد نزدیک نیاز دارند، استفاده کنند.

اکنون بیش از 70 نوع کسب و کار می توانند از تبلیغات خدمات محلی استفاده کنند

با تبلیغات خدمات محلی، می‌توانید خدمات خود را در بالای صفحات نتایج جستجوی Google تبلیغ کنید و تماس‌های تلفنی، پیام‌ها و رزرو قرار با کیفیت را در مناطقی که انتخاب می‌کنید دریافت کنید. به‌علاوه، می‌توانید به‌راحتی عملکرد را دنبال کنید و سرنخ‌های خود را مدیریت کنید، از جمله گوش دادن به تماس‌های ضبط‌شده با مشتریان بالقوه. همچنین می‌توانید فهرست‌های خود را مدیریت کنید، مانند به‌روزرسانی ساعات کاری و مناطق خدماتی خود، چه در دسک‌تاپ یا از طریق برنامه تلفن همراه تبلیغات خدمات محلی (اندروید و iOS). در همین حال، مشتریان بالقوه می‌توانند اطلاعات کسب‌وکار شما را ببینند، نظرات را بخوانند، به عکس‌ها نگاه کنند و یا تماس بگیرند، پیام بدهند یا رزرو کنند. همه اینها مستقیماً در آگهی شماست.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  اینترنت اکسپلورر 0 روزه توسط بازیگر کره شمالی APT37 مورد سوء استفاده قرار گرفت