Linux Fanboy در برابر ISO 10 ویندوز 10 ملاقات ، مبارزه و پیروزی می کند

عکس پروفایل نویسنده

@ConfessDataNerdجون مور

تستر نرم افزار فوق العاده. مشتاق مهندس داده و استاد آمار.

اخیراً به این نتیجه رسیدم که وقت آن است که گلوله را گاز بگیرم و حداقل در یکی از رایانه های اصلی خود از ویندوز 10 استفاده کنم. من اینجا کاملا جدید هستم ، بنابراین شما احتمالاً نمی دانید که من از طرفداران زیادی از لینوکس هستم.

طی سالهای گذشته من از توزیع های مختلف مبتنی بر دبیان استفاده کرده ام و چندی پیش Pop! _OS را (که توسط System76 برای دستگاههای لینوکس آنها ایجاد شده است) بر روی رایانه رومیزی خود نصب کردم (متاسفانه System76 نیست). تاکنون ، پشیمان نیستم.

من در حال حاضر به عنوان یک پیمانکار در وزارت امور خارجه کار می کنم ، بنابراین هر کسی که برای دولت کار کرده است می داند ، تقریباً همه کارهایی که شما انجام می دهید به نوعی شامل ویندوز است.

بنابراین ، با اضطراب زیاد ، تصمیم گرفتم ThinkPad T440 خود را فدای مصلحت بیشتر کنم. من فکر می کردم که این سخت ترین قسمت خواهد بود ، اما متأسفانه رنج من تازه آغاز شده بود.

من درایو انگشت شست 30 گیگابایتی خود را وارد دسک تاپ کردم ، برنامه دیسک GUI خود را باز کردم (تنبل ، می دانم) ، درایو انگشت را انتخاب کردم ، روی گزینه بازگرداندن به تصویر دیسک کلیک کردم ، ویندوز ISO را که قبلاً خرج کردم انتخاب کردم ساعت بارگیری ، و شروع روند.

بعد از حدود 20 دقیقه کار تمام شد و من خوب بودم که بروم. من درایو USB را به ThinkPad خود متصل کردم ، آن را شلیک کردم و …… بدون تاس. بوت نمی شد ….

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  هویت های دیجیتال: ارزش اتوماسیون در امنیت سازمانی