LinkedIn آزمایش رویدادهای آنلاین پرداخت شده به عنوان پول ساز جدید بالقوه

(بلومبرگ) – بخش مایکروسافت روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که این آزمایش شامل گروه کوچکی از کاربران است و شرکت تصمیم نگرفته است که آیا آن را به طور گسترده تری عرضه کند یا خیر. LinkedIn هنوز در حال بررسی این رویکرد است ، از جمله اینکه چقدر – اگر چیزی باشد – از میزبان جمع آوری می کند.

این حرکت بر رشد رویدادهای LinkedIn ، برنامه ای که مشارکت در طول همه گیری را افزایش داد ، تأکید می کند. بیست و یک میلیون نفر در یکی از رویدادهای این پلتفرم در سال 2020 شرکت کردند.

LinkedIn در بیانیه ای گفت: “ما همچنان از بازخورد اعضا و مشتریان یاد می گیریم و روش های جدیدی را برای بهبود تجربه آزمایش می کنیم.” “به عنوان بخشی از این ، ما در حال بررسی گزینه های پرداخت در محصول رویدادها بر اساس بازخورد سازمان دهندگان رویداد هستیم.”

LinkedIn که در سال 2018 برنامه ریزی رویدادهای حضوری و آنلاین را از طریق پلتفرم خود آغاز کرد ، سیستم را در طول همه گیری بهبود داد. پخش ویدیویی زنده سال گذشته را برای مدیریت بهتر به میزبان رویدادهای مجازی اضافه کرد. در اوایل سال جاری ، LinkedIn به میزبان امکان تبلیغ رویدادهای خود را ارائه داد.

این شرکت گفت که در حال بررسی سایر ویژگی های جدید – فراتر از هزینه احتمالی – برای میزبانی آسانتر رویدادها است.

برنامه های LinkedIn در داخل کدی که در نسخه بتا بروزرسانی بعدی برنامه iPhone شرکت پنهان شده بود ، فاش شد. این کد به مدیریت پرداخت ها ، فروش بلیط و ایجاد درآمد به عنوان میزبان اشاره دارد. همچنین به توانایی کاربران در خرید بلیط اشاره می کند. در یک پیام برنامه ریزی شده برای سیستم آمده است: “با ترک این رویداد ، پست خود را از دست می دهید و بلیط شما بازگردانده نمی شود.” “اگر سوالی دارید ، با سازمان دهنده تماس بگیرید.”

کشفیات کد ویژگی های آینده Robinhood Markets Inc. ، Peloton Interactive Inc. ، Facebook Inc. ، Square Inc. و شرکت های بزرگ را پیش بینی کرده است.

طرح LinkedIn قبلاً توسط TechCrunch گزارش شده بود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور