LinkedIn ویژگی های جدید نمایه را به آدرس شکاف های شغلی اضافه می کند

کاربران LinkedIn اکنون می توانند با گزینه های نمایه ، شکاف های موجود در سابقه استخدام را برطرف کنند تا زمان وقایع زندگی مانند مرخصی والدین یا روزهای شنبه را نشان دهند.

علاوه بر این ، LinkedIn این امکان را برای مشاغل آزاد و افراد آزاد فراهم می کند تا وضعیت شغلی خود را در پروفایل خود بنویسند.

این به روزرسانی ها ادامه تلاش های اخیر LinkedIn برای بهبود نمایه های کاربران است. این شرکت می گوید به روزرسانی های دیگر طی چند ماه آینده انجام می شود.

در اینجا آخرین پیشرفتهای نمایه های کاربری LinkedIn را مشاهده می کنید.

عناوین جدید شغلی برای رسیدگی به شکاف های شغلی

LinkedIn به کاربران این امکان را می دهد تا انواع جدیدی از عناوین شغلی را به نمایه خود اضافه کنند تا شکاف در انواع شغلی سنتی را برطرف کنند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

عناوین شغلی جدید به والدین و سرپرستان تمام وقت این امکان را می دهد تا نقش های خود را مانند “مادر خانه نشین” ، “پدر خانه نشین” و “پدر و مادر خانه نشین” با دقت بیشتری نشان دهند.

در آینده ، LinkedIn قصد دارد یک زمینه جدید در پروفایل های کاربر به طور خاص برای شکاف های شغلی اضافه کند ، با گزینه هایی مانند “مرخصی والدین” ، “مراقبت از خانواده” یا “شنبه”.

LinkedIn می گوید دلیل افزودن این گزینه ها به پروفایل های کاربری کمتر مربوط به هرگونه ننگ مرتبط با شکاف های شغلی است و بیشتر مربوط به چگونگی شیوع همه گیری میلیون ها والدین برای نگهداری از فرزندانشان است.

LinkedIn با استناد به داده هایی که نشان می دهد مشاغل زنان به طور نامتناسبی در مقایسه با مردان تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته است:

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

“بیش از 2.5 میلیون زن در طی بیماری همه گیر COVID-19 نیروی کار را ترک کردند ، بسیاری به طور داوطلبانه ، به دلیل عدم مراقبت ناگهانی از کودکان یا مدیریت یادگیری مجازی برای کودکان خود …

ما از اعضای خود ، به ویژه زنان و مادرانی که به طور موقت کار خود را متوقف کرده اند ، شنیده ایم که آنها به دلیل تربیت فرزندان و سایر مسئولیت های زندگی به روش های بیشتری برای بازتاب شکاف شغلی در نمایه خود نیاز دارند. “

LinkedIn در ادامه با استناد به داده های بیشتر نشان می دهد ممکن است آنقدر که مردم فکر می کنند در مورد شکاف های شغلی ننگ وجود نداشته باشد:

“ننگ شکاف های شغلی در حال حاضر شروع به محو شدن می کند. در حالی که 72 درصد از افراد جویای کار معتقدند که یک انگ در رابطه با داشتن فاصله شغلی وجود دارد ، 79 درصد از مدیران استخدام امروز کاندیدایی را استخدام می کنند که در کارنامه خود فاصله شغلی داشته باشد. “

باید فکر کرد که کارفرمایان با توجه به بی ثباتی بازار جهانی کار از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، هم اکنون بیشتر از هر مقطع در گذشته نزدیک با شکاف شغلی همدل هستند.

در هر صورت ، داوطلبان اکنون می توانند خلا career شغلی را در پروفایل LinkedIn خود قبل از استخدام مدیران حتی نیاز به س askال در مورد آن برطرف کنند.

گزینه های جدید برای مشاغل آزاد / آزاد

افرادی که به صورت خود اشتغالی کار می کنند یا کار آزاد انجام می دهند اکنون می توانند آن مشاغل را بدون نیاز به تعیین کارفرما در پروفایل LinkedIn خود ثبت کنند.

این لیست مانند هر شغل دیگری در نمایه LinkedIn کسی به نظر می رسد ، فقط بدون اینکه کارفرمایی به آن متصل باشد. یک مثال زیر را ببینید:

LinkedIn ویژگی های جدید نمایه را به آدرس شکاف های شغلی اضافه می کند

پیش از این برای کاربران LinkedIn خیلی ساده نبود که در پروفایل خود مشخص کنند که برای خودشان کار می کنند. هر عنوان شغلی در پروفایل کاربر باید نام کارفرمایی به آن متصل باشد و این امر باعث می شود افرادی که عملیات انفرادی را انجام می دهند اطلاعات لازم را پر از مشکل کنند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

این بدون شک تحول دیگری است که توسط همه گیری ایجاد شده است و باعث شده است که بسیاری از افراد به دنبال خود اشتغالی و / یا کار آزاد باشند.

انتظار می رود طی ماه های آینده تغییرات بیشتری در پروفایل های کاربر LinkedIn ارائه شود.

منبع: وبلاگ رسمی LinkedIn

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور