Linh Dao Smooke و David Smooke در حال تکرار هکر ظهر در موزیلا فیکس ویترین اینترنت

عکس پروفایل نویسنده

@ملافهلینه دائو اسموک

هکر نون مامان رئیس اما همچنین مانند یک مادر واقعی (به نورا).

من به یک پنل با م fellowسسان و سازندگان بسیار جذاب موزیلا پیوستم تا درباره آینده “انتشار شهروندان” به عنوان راهی برای دموکراتیک سازی اینترنت بحث کنیم.

فریاد گسترده “چگونه کاری نکنیم” توسط جنی اودل که بسیاری از اندیشه های من را در مورد مشکل اینترنت و اینکه چگونه می توانیم آن را حل کنیم آگاه می کند.

می توانید من را از ساعت 30:28 و دیوید را در ساعت 1:23:39 تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=Jd68Mi0r-gA

متن قسمت من:

س :ال: همچنین ما Linh از Hacker Noon را داریم که تیمشان خستگی ناپذیر برای تمرکززدایی روزنامه نگاری شهروندان تلاش کرده است. لین – ما درباره اطلاعات غلط چیزهای زیادی می شنویم .. و کانال های بزرگ رسانه ای ممکن است گاهی نگران کننده باشند. چگونه روزنامه نگاری شهروندی قول می دهد جامعه را به گونه ای دیگر حفظ کند؟

پاسخ: اینجا در هکر نون ، من خیلی به جریان اطلاعات فکر می کنم. اگر به چگونگی دریافت اطلاعات به صورت سنتی فکر می کنید ، این معمولاً از طریق مواردی مانند نیویورک تایمز ، وال استریت ژورنال ، گروهی از روزنامه نگاران بسیار معتبر است که نوعی اطلاعات را ایجاد می کند که مردم در طول تاریخ به آنها اعتماد دارند. اکنون با ظهور رسانه های اجتماعی ، روش کاملا متفاوتی را می بینید که “شهروندان” می توانند اطلاعات را دریافت کنند (اینکه روزنامه نگاری سوال برانگیز است یا نه) اما ، رسانه های اجتماعی بسیار …