LineageOS 19 اکنون از دانگل Google ADT-3 پشتیبانی می کند

بر اساس اندروید 12، رام شخص ثالث LineageOS 19 اکنون از مجموعه ای از دستگاه های جدید، از جمله دانگل توسعه دهنده تلویزیون اندروید ADT-3 گوگل، موتورولا اج 20 و Dynalink 4K Box پشتیبانی می کند.

این سه دستگاه جدید پشتیبانی شده توسط XDA مشاهده شد که جدیدترین گوشی هوشمند موتورولا برای اکثر افراد برجسته بود. با این حال، پشتیبانی از LineageOS 19 از Google ADT-3 ممکن است برای کسانی که می‌خواهند با استریم تلویزیون اندرویدی خود دستکاری کنند، جالب باشد. این برنامه که در سال 2020 منتشر شد و دقیقاً توسعه دهندگان را هدف قرار داد، با سیستم عامل مخصوص تلویزیون مبتنی بر اندروید 10 راه اندازی شد. با این حال، گوگل اخیرا بیلدهای اندروید 12 را از طریق کانال های رسمی ارائه کرده است. احتمالاً به همین دلیل است که Lineage اکنون پشتیبانی را اضافه کرده است.

Edge 20 موتورولا صرفاً یک میان رده با مشخصات متوسط ​​است و تا همین اواخر هنوز اندروید 11 را اجرا می کرد. اضافه شدن پشتیبانی از LineageOS 19 به این معنی است که شما همچنان می توانید از همه عملکردها و ویژگی های عالی اندروید 12 لذت ببرید، اما با کمی احترام بیشتر گزینه های سفارشی سازی اضافه شده Lineage به همراه ویژگی های پیشرفته.

Dynalink 4K Box یک استریمر تلویزیون اندروید زیر 40 دلار است که نسبتاً ابتدایی است. در چند فروشگاه فروخته می شود اما نقطه ورود مناسبی برای پخش محتوای Ultra HD ارائه می دهد. این نیز در سال 2020 منتشر شد و هنوز اندروید 10 را اجرا می کند. LineageOS 19 به شما این امکان را می دهد که به آخرین بیلد اندروید 12 به روز شوید و در عین حال برخی از عملکردهای ROM منظم را نیز به شما ارائه می دهد.

اگر می‌خواهید فلش کردن LineageOS 19 را در Google ADT-3، Motorola Edge 20 یا Dynalink 4K Box خود شروع کنید، دستورالعمل‌های دقیق و موارد دیگر را از طریق پیوندهای زیر خواهید یافت:

اطلاعات بیشتر در مورد LineageOS:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: