بیلدهای LineageOS 19 برای OnePlus 9 و 9 Pro، بیشتر عرضه می‌شوند

پشتیبانی دستگاه از LineageOS 19 با اضافه شدن OnePlus 9 و 9 Pro، Xiaomi Poco X3 Pro و Mi A1 در حال گسترش است.

پس از عرضه رسمی تقریباً دو ماه پیش، LineageOS 19 مبتنی بر Android 12 بار دیگر به گوشی‌های بیشتری در حال گسترش است. این بار کسانی که OnePlus 9 و 9 Pro در کنار Xiaomi Poco X3 Pro و Mi A1 مقرون به صرفه دارند، اکنون می توانند LineageOS 19 را روی دستگاه های خود فلش کنند (h/t XDA). برای کسانی که گوشی‌های شیائومی دومی دارند، این جدیدترین نرم‌افزاری است که می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید و ممکن است مسیر به‌روزرسانی ثابت‌تری را در حرکت رو به جلو ارائه دهد.

در حالی که اندروید 12 در حال حاضر برای سری وان پلاس 9 و پوکو ایکس 3 پرو در دسترس است، Mi A1 با اندروید وان عرضه شد و تنها تا اندروید 9 پای به طور رسمی به روز شده است. همانطور که گفته شد، این ممکن است راهی برای افزایش طول عمر دستگاه‌های شما باشد، زیرا پشتیبانی از گوشی‌های قدیمی‌تر مانند Xiaomi و OnePlus می‌تواند در بهترین حالت پراکنده یا محدود باشد.

همچنین لازم به ذکر است که LineageOS 19 در واقع مبتنی بر اندروید 12.1/12L است، ساختی که هنوز به طور رسمی برای OnePlus 9، 9 Pro و Poco X3 Pro در دسترس نیست. این بدان معناست که اگر واقعاً آخرین و بهترین نسخه اندروید را روی گوشی هوشمند خود می خواهید، LineageOS 19 ممکن است این گزینه را در اختیار شما قرار دهد.

اگر می‌خواهید LineageOS 19 را روی دستگاه خود فلش کنید، می‌توانید پیوندهای ساخت/دستگاه را با دستورالعمل‌های نصب دستگاه خاص پیدا کنید:

برنامه‌های Google از قبل با ساخت‌های LineageOS نصب نمی‌شوند. بنابراین، برای حفظ دسترسی به فروشگاه Play و برنامه‌ها و سرویس‌های مهم Google، باید یک بسته GApps را فلش کنید. خوشبختانه، یک راهنمای قوی از تیم پشت رام وجود دارد که می توانید به اینجا مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد LineageOS:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: